Skocz do zawartości

Co zrobić aby lepiej grać w multi BF4?


Recommended Posts

Po części się zgadzam. Ale na lockerach są czasem takie momenty, że nawet CoD ustępuje, więc to nie jest tak, że w BF się nie da ćwiczyć refleksu i szybkiego myślenia. BF to wielowymiarowa gra, a ja piszę tylko i wyłącznie o aspekcie piechoty - bo tylko takie mapy i tryby gram :)

Link to post
Share on other sites

Po części się zgadzam. Ale na lockerach są czasem takie momenty, że nawet CoD ustępuje, więc to nie jest tak, że w BF się nie da ćwiczyć refleksu i szybkiego myślenia. BF to wielowymiarowa gra, a ja piszę tylko i wyłącznie o aspekcie piechoty - bo tylko takie mapy i tryby gram :)

100% racji tylko że w BF przez 3-4 mecze może nie być takiego momentu zaś CoD na tym bazuje.

Link to post
Share on other sites

A co myślicie o tym Warframe? To dobra gra do szlifowania umiejętności w multi TPSów? Czyli nie ma znaczenia czy będę grał MW2 czy MW3? I jeszcze jest sprawa taka, że podzespoły do kompa wymienię po wakacjach, a na tym kompie w 60fpsach i full detlach to mogę grać tylko w CoDa bo chyba granie w BFa w 25 fpsach nie ma sensu.

Edytowane przez rokit
Link to post
Share on other sites

A co myślicie o tym Warframe? To dobra gra do szlifowania umiejętności w multi TPSów? Czyli nie ma znaczenia czy będę grał MW2 czy MW3? I jeszcze jest sprawa taka, że podzespoły do kompa wymienię po wakacjach, a na tym kompie w 60fpsach i full detlach to mogę grać tylko w CoDa bo chyba granie w BFa w 25 fpsach nie ma sensu.

Przy małym nakładzie finansowym można ten sprzęt rozruszać. 

 

Którego CoD wybierzesz nie ma znaczenia choć lepiej wybrać MW3 bo jest świeższy 

 

WarFrame nie znam ale wygląda obiecująco.

Link to post
Share on other sites

Przy małym nakładzie finansowym można ten sprzęt rozruszać.

 

Którego CoD wybierzesz nie ma znaczenia choć lepiej wybrać MW3 bo jest świeższy

 

WarFrame nie znam ale wygląda obiecująco.

Zamierzam wymienić kilka podzespołów min.proca i grafe za ok. 4000 zł aby starczy na 4 lata.

To co zamiast Warframe byś polecił? Bo chcę jak najlepiej przygotować się na multi Mass Effect 4.

Edytowane przez rokit
Link to post
Share on other sites

Nawet nie wiesz jak będzie wyglądać to multi w ME4, w ME3 multi było fajne, ale po chwili nudziło bo strzelanie do masy botów to jakiegoś skilla wielkiego nie wymaga. Możesz ogarnąć Nosgoth jeśli chodzi o TPP, w klimatach wampiry vs łowcy, czyste pvp.

Link to post
Share on other sites

Mówie ci, zagraj w Quake Live. Wiele osób w to gra. Rozgrywka jest piekielnie szybka, więc jak troche pograsz, i potem odpalisz BF/CoD, to będzie ci się wydawało że inni są strasznie powolni i będziesz wymiatał.

Ale jakoś strasznie trudno będzie mi grać w grę z grafiką z przed 12 lat i tymi dziwnymi broniami.

 

Przy małym nakładzie finansowym można ten sprzęt rozruszać. 

 

Którego CoD wybierzesz nie ma znaczenia choć lepiej wybrać MW3 bo jest świeższy 

 

WarFrame nie znam ale wygląda obiecująco.

A nie lepiej zamiast w multi CoD:MW3 zagrać w multi CoD:Ghosts, albo w CoD:Black Ops 2, albo w CoD: Advanced Warfare? Bo chyba mechanika jest taka sama jak w MW3, a rozgrywka jest tak samo szybka więc wyćwiczę sobie refleks no i te CoDy gry są nowsze. Ghosts miał na początku straszliwe bugi, ale chyba to poprawili. Więc chyba lepiej zagrać w któregoś z nowszych CoDów niż w MW3.

Link to post
Share on other sites

Płyta główna to M5A78L. Kompa zmodernizuje nie wczeniej jak po wakacjach. Wtedy też wyjdzie wiele fajnych gier (np. Star Wars: Battlefront) które chciałbym ograć zarówno na singlu jak i multi, i dlatego chciałbym się teraz na BF4 nauczyć troche grać w multi. Wyszedłem z założenia że jak naucze się grać na 20 fpsach i kiepskiej myszce to na 60 fpsach i wypasionej myszce będę wymiatał.

 

To tak jakby wyjść z założenia że operacj hirurgiczne przeprowadzać będziesz przy pomocy zardzewiałego noża do masła i tym sposobem staniesz sie super hirurgiem. Niestety dostajesz po du**e bo przy tylu fps ile masz nie da sie grac, fps cie ogranicza. Kup lepszego kompa, miej minimum 60 fps i twój "skill" zrówna się z resztą ludzi.

 

Niestety przez kiepski netcode "skill" w battlefieldzie w walkach ludzie na ludzi ogranicza sie tylko do tego kto ma lepszy refleks jesli wpadniecie na siebie face to face lub kto lepiej kampi i ładuje po plecach albo z flanki.

TTK jest tak krótki że przy tym netcodzie czasem szybciej umrzesz niż zobaczysz strzały, do tego mobilność jest tak ograniczona (nie liczac idiotyznego sprintowania w nieskonczonosc) Ze nie ma mowy o jakimkolwiek unikaniu ostrzalu, do tego bronie sa tak randomowe ze czesto to czy wygrales czy przegrales zalezy od tego jak spread postanowil losowo puscic twoje pociski wokoł głowy wroga mimo ze celowales mu prosto w oko.

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

TTK w BF4 wcale nie jest krótki, jest chyba najdłuższy z całej serii. Z większości broni ręcznych potrzeba 5 pocisków w odległości do 8 metrów żeby kogoś ukatrupić. Po 8 metrach zaczyna się drop.

 

Poza tym, losowy rozrzut został usunięty z gry jakiś czas temu. Teraz pojawia się tylko i wyłącznie przy ruszaniu się podczas strzelania. Usunięto również wizualny odrzut.

 

Dodatkowo, broń ma różne rozrzuty, odrzuty itd. Mechanika broni w tej grze jest dosyć mocno rozwinięta. Trzeba najpierw ogarnąć to a później narzekać na netcode'y itd.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

TTK w BF4 wcale nie jest krótki, jest chyba najdłuższy z całej serii. Z większości broni ręcznych potrzeba 5 pocisków w odległości do 8 metrów żeby kogoś ukatrupić. Po 8 metrach zaczyna się drop.

 

Poza tym, losowy rozrzut został usunięty z gry jakiś czas temu. Teraz pojawia się tylko i wyłącznie przy ruszaniu się podczas strzelania. Usunięto również wizualny odrzut.

 

Dodatkowo, broń ma różne rozrzuty, odrzuty itd. Mechanika broni w tej grze jest dosyć mocno rozwinięta. Trzeba najpierw ogarnąć to a później narzekać na netcode'y itd.

TTK jest potwornie krótki, w normalnej walce ubija sie typka w doslownie sekunde, na odleglosc sie nie liczy bo spada efektywnosc. A na bliskie odleglosci to ile razy mialem sytuacje ze padłem odrazu z 100hp zanim wróg zaczął strzelać albo zabił mnie bokiem przy pingu 30-50. Trzeba być umyślnym ignorantem by tego nie widzieć.

 

Losowy rozrzut nie zostal usuniety, wizualny recoil ktory nic nie robil tylko trzęsł grafiką giwery i celownikiem został usunięty, spread pocisków dalej jest i im dłużej strzelasz tym średnica spreadu się zwiększa.

 

Mam to ogarnięte i dlatego mówie takie rzeczy.

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

Moj argument dotyczył bliskich odległościach w których TTK jest tak krótki, że wpierw sie ginie, potem widzi sie płomień z lufy, sytacje które wyglądaja jak isnta kille, dlatego twoje wymówki z dalszym zasięgiem były nie na miejscu, trudne do zrozumienia?

 

Twój argument byl tak głupi że aż głowa boli.

 

To tak jakbyśmy gadali na temat jasności żarówek i bym mówił że z bliska jest bardzo jasna, a twoim kontr argumentem by było "Nie prawda bo z daleka nie jest tak jasna".

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

Rokit niby tak ale nowsze CoRy mogą słabo chodzić na twoim sprzęcie.

 

 

Pomiędzy MW3 Black Ops 2 nie ma aż takiej dużej różnicy w wymaganiach, ale skoro twierdzisz że lepiej będzie jak będę grał w MW3 na większej ilości fps niz w Blak Ops 2 na nieco mniejszej ilości fpsów to chyba zagram w multi tego MW3.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...