Skocz do zawartości

Grafika pod fx 8350


Recommended Posts

Idealnym rozwiązaniem będzie zakup używanej r9 280x na gwarancji. Nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz.

 

http://allegro.pl/r9-280x-vaporx-dluga-gw-4-gry-gratis-krakow-i5164082448.html

 

Porządna karta :

- wydajne chłodzenie

- bardzo ładny backplate

- 3GB vram

- przygotowana pod OC

 

Jeżeli chcesz coś z dłuższą gwarancją:

 

http://allegro.pl/msi-radeon-r9-280x-3gb-ddr5-pci-e-384bit-3-lata-gw-i5141136766.html

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Do takiefo fx szukaj np gtx 960 MSi .Bedzie wydajnie i ultra cicho

 

Bzdura, ta karta to kolejny "nie wypał" zielonych, lepszym wyborem będzie GTX760.

 

Mały test r9 280x vs GTX 960 https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_960_Gaming/29.html

 

Nawet w grach pod przewodnictwem zielonych AC Unity GTX960 16 fps, R9 280x 26 fps.

 

https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_960_Gaming/8.html

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites

 

 

Bzdura, ta karta to kolejny "nie wypał" zielonych, lepszym wyborem będzie GTX760.

Bzdurą to jest polecanie wolniejszej i starszej karty do której stery za chwile beda olane ciepłym moczem a R9 280x moze byc i 50000 razy wydajniejszy ale juz na starcie traci przez słabe IPC  fx-a ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Bzdurą to jest polecanie wolniejszej i starszej karty do której stery za chwile beda olane ciepłym moczem a R9 280x moze byc i 50000 razy wydajniejszy ale juz na starcie traci przez słabe IPC fx-a ;)

 

Podałem przykłady o ile wydajniejszy jest r9 280x, twoja propozycja nie mieści się nawet w budżecie autora. Nie będę z tobą dyskutował- brak sensu i i tak zaśpiewasz swój fanboy song :)

Link to post
Share on other sites

Po prostu pierdzielisz głupoty jesli polecasz gtx 760 zamiast 960  i tak samo R9 280x z podanych przyczyn wyzej ;)

 

gtx 960 wychodzi kompletnie po za półkę cenową -więc bzdurą jest upieranie się o to.

Ja również jestem za r9 280x ! Jestem zdania że powinno się brać najwydajniejszą opcje za daną kwotę. 

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za dyskusję. W między czasie poczytałem troszkę recenzji, przejżałem kilka testów i doszedłem do wniosku, że każdy ma trochę racji - fx lepiej współpracuje z gpu nvidii niż amd, cena gtx 960 jest niewspółmierna do osiągów, a stosunek jakości do ceny w tym przedziale rzeczywiście jest najlepszy dla r9 280x. Przeszła mi też przez myśl przesiadka na intela za jakiś czas ale jeszcze chyba nie warto tym bardziej, że jakby sprzedało się aktualny cpu i mobo to trzebaby dołożyc jeszcze kilka stowek. Pozatym fx nie odstają aż tak strasznie mocno (przynajmniej w przedziałach cenowych na które mogę sobie pozwolić) jak niektórzy mówią. Dlatego myślę że jednak warto poczekać jeszcze trochę do premiery 3xx i wtedy kupić coś w niższej cenie albo dozbierać do czegoś nowszego, obsługującego dx 12, być może nowy amd lub używany gtx 970. A tym czasem pobawie sie jeszcze z hd6850 który też coś tam jeszcze potrafi :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Nic, sam posiadam r9 270x, lecz w połączeniu z procesorem amd to fatalny pomysł.

Kolejny który powiela mit z pclol'a.

Rozumiem że chciałeś napisać "większy narzut sterownika na cpu"?

Spokojnie można łączyć AMD z AMD. Jednak procesory czerwonych są dużo słabsze w grach niż intel. Więc należy ograniczyć się do średniego segmentu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...