Skocz do zawartości

telefon do 500-600zł z Media markt/ Media Expert/ EuroRtvAgd


Recommended Posts

Siema, jestem tu nowy i szukam jakiegoś dobrego telefonu w zakresie 500-600zł z tych sklepów.

No tel powiniem mieć z 5-6 cali mniejsze odpadają (razem z tynkiem)

w miarę dobry aparat, no odtwarzacz muzyki to w każdym jest ale i tak pewnei będzie coś dobrze działało z dźwiekiem, i system to wszystko jedno czy to android czy windows, jaki doradzacie sys do tel?
myślałem nad

Smartfon ALCATEL OT 7041D Pop C7

i
 

Microsoft Lumia 535

ale zawsze może być coś innego.

Link to post
Share on other sites

Hm... ja swoją L535 kupiłam w Euro Rtv Agd za 499 zł. Ty teraz kupisz ją w cenie 470 zł. W sumie do 600 zł większość poleca WP, bo dobry Android zaczyna się od 1000 zł. 

 

Jak potrzebujesz czegoś prostego i nieskomplikowanego to bierz Lumie, dużym + jest to, że Lumia dostanie Windowsa 10 w tym roku. Właściwie to o tym Alcatel nie słyszałam, jedynie nazywa obiła mi się o uszy. 

 

Dźwięk w Lumii jest na prawde OK, myślę, że nie będziesz narzekać, jeśli ja słucham muzyki (a robię to codziennie po 3h) to tylko z telefonu i ta jakość mnie zadowala  ;)

 

 

Kup że se chłopie za 600 zł lumie 735

 

Autor szuka czegoś nie mniejszego niż 5 cali, a L735 ma ekran 4,7. W sumie dużej różnicy jednak nie ma, ale gdyby tak trzymać w ręce 5 cali i 4,7....  

 

Porównując L535 i L735 - L735 wydaje się być lepsza. Choćby aparat jest o wiele lepszy. 

Edytowane przez Kornela95
Link to post
Share on other sites

Honor 3c - ma procesor MediaTek, ktory jest słaby, do tego nie dostanie Androida 5. Nie wiadomo czy dostanie Androida 4.4 :) Trochę sytuację ratuje 2 GB RAM, ale w połączeniu z Mediatekiem bardzo słabo to wypada. 

Obudowa Honor 3C jest śliska, sybko łapie rysy i odciski.

 

Prawdziwym dramatem w H3c - jest Pamięć Wewnętrzna, z testów wynika, że jest POWOLNA, nasakrycznie powolna, Odczyt maksymalnie 50 MB/s a Zapis maksymalnie 6 MB/s - takie parametry to mają paroletnie pendrive :) :)

 

Ekran nie posiada dobrej ochrony jak GG, bardzo łatwo łapie odciski.

 

Port USB nie ma trybu OTG.

 

Ogólnie Honor 3c to NĘDZNY telefon jak na cenę 600 zł - kosztująca 470 zl Lumia 535 jest ZNACZNIE lepsza :

 

Lepszy ekran z ochroną GG3, ZNACZNIE szybsza Pamięć, obsługa kart pamięci do 128GB a H3c tylko 32GB, znacznie lepsza jakość materiałów, L535 ma poliwęglanowa obudowę.

 

Lumia 535 ma też wsparcie - i co ważne działa  znacznie płynniej, szybciej niz Honor 3c.

 

Dlatego polecam Lumię 535 - mam 5 cali, szybki telefon, dobry aparat, dobre wykonaine, no i mamy wsparcie, dostaniemy Windows 10 :)

 

OPCJA - możesz poczekać :) - w Kwietniu pojawi się Lumia 640 - OFICJALNA cena Polska to 699 zł za model z LTE i Dual SIM.

 

Lumia 640 to całkiem inna bajka, 5 calowy ekran 1280 x 720 z GG#, bardzo dobry aparat 8 MPix pochodzący z Lumi 920, wydajny Snapdragon 400, do trego mamy 2500 mAh akumulator. Ogólnie jest to bardzo dobry model, który już dziś zbera bardzo dobre recencje :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie przeszkadza Ci system, to Lumia 535 jest przyzwoitym wyborem.

Jeżeli nie przeszkadza Ci brak Gorilla Glass, to Huawei Asned G620s jest lepszym wyborem.

Zaczynając od wydajności, przechodząc przez ekran, a na możliwościach audio/wideo kończąc, sprawdzi się on lepiej.

Link to post
Share on other sites

ok a co powicie na :

- LG L Bello

- HTC Desire 510 (co prawda 4.7 Cala ale może do tylu mogę zaniżyć pułap w calach ;) )
- Prestigio Multiphone 5504
- Myphone Luna

- Motorola Moto G 2

- Samsung Galaxy Grand Prime

a jeśli kasa dojdzie u mnie do 900-1 K

to może
- LG G3 S

i

jeszcze

Goclever Quantum 600

Edytowane przez mario86
Link to post
Share on other sites

Z tych - na Androidzie Moto G2 oraz droższy LG G3S

 

Z WP - Lumia 535 - 470 zł, w Kwietniu pojawi się rewelacyjna Lumia 640 za 699 zł - ma bardzo dobry aparat, ulepszony model z Lumi 925 :) do tego duży akumulator 2500 mAh.

 

W okolicach 1000 zł kupisz Lumie 735, mozna tez trafic na Lumie 830 w promocji.

Link to post
Share on other sites

ok a jaki tel z tej listy co podawałem może dostać andka 5.0 ? bo w sumie tak cenowo do 1000 coś musi się znaleźć.


ok po przeanalizowaniu kilku modeli co powiecie na te i to jest decydujący wybór :
- LG G3 S

- HTC 510

- HTC 620 G

- Samsung Galxy Grand Neo

- sony Xperia E4

 

LUB

 

Klasyka Samsung S 3

Edytowane przez mario86
Link to post
Share on other sites

Zgadza się, jednak jest to towar wysyłany z Polski, nie z Chin, z pełnoprawną gwarancją, a do jeden ze sprzedawców, posiada ok. 27,000 komentarzy. Pomyślałem, że możesz być zainteresowany.

Dobry 6" telefon, do 1000zł, kupiony w sklepie stacjonarnym. Nic nie przychodzi mi do głowy.

Link to post
Share on other sites

ok bo patrzałem na recke tego LG G3S i jest całkiem całkiem ale wpadł mi teraz w oko HTC Desire 620 G gdzie

porównanie na :
http://www.telepolis.pl/porownanie,4,7,0.html?ids=2539,2665,0,0wychodzi że HTC jest ciut lepszy od LG i teraz pytanie co wybrać?

A co powiecie ewentualnie na Samsung Galaxy S4 Mini ?

Edytowane przez mario86
Link to post
Share on other sites

Podałeś link do złego porównania. Desire 620G nie obsługuje LTE i posiada inny procesor/gpu.
HTC z pewnością jest wydajniejsze, oraz ma lepszy przedni aparat. Pewne jest również, że trzyma sporo krócej na baterii, która jest fizycznie mniejsza, pomimo większej konstrukcji telefonu. Reszta, czyli wyświetlacz, oraz aparat tylni, to tyko moje domysły i uważam, że pod tym względem lepiej wypada LG. Czemu tak uważam? Otóż, jeżeli chodzi o panele IPS, LG, to prawdziwy mistrz, ponadto LG postanowił umieścić z tyłu laserowy autofocus, sądzę więc, że i na aparacie nie oszczędzali.

Jak będzie z aktualizacjami, do tych modeli? LG G3 s, niemal na pewno dostanie Lollipop-a (nie wiem, co musiałoby się stać, aby było inaczej), natomiast odnośnie Desire 620g nie jestem pewien niczego.

Galaxy S4 mini, to już dość stary model (Samsung wydał go, ok. 1.5 roku temu), a do tego, dość mały. Co prawda posiada 0.5GB RAM-u więcej, ale nie sądzę, by coś mu to dawało.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...