Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaki telefon z androidem do 700 zł kupić

zależy mi na dobrym aparacie (wiadomo to telefon ale w miare możliwości) 

ekran około 5 cali najlepiej, telefonu używam do internetu, zdjęć, czasem muzyki posłuchać, raczej rzadko do gier bardziej takie mini gierki dla zabicia czasu. Zależy mi na tym aby działał sprawnie nie zacinał się, wieszał i nie strzelał fochów :D

Link to post
Share on other sites

Zainteresował mnie Asus ZenFone 5 A501CG

tylko teraz muszkę go poszukać w przystępnej cenie gdzieś :D 

G3s niestety fajny ale już poza moim zasięgiem wstępnie miałem kupić tele do 600 ale stwierdziłem że może to lekko przekroczyć do 700 zł co do G2 to nie jestem pewien czy chce ryzykować z używanym tele szczególnie że pewnie będę kupował przez internet wiec nie wiadomo na co trafię :P jak macie jeszcze jakieś propozycje to są mile widziane :D znalazłem takie coś http://www.x-kom.pl/p/215518-smartfon-telefon-fablet-asus-zenfone-5-z2560-2gb-8gb-android-4-3-bialy.htmlto jak co sądzicie o tym? czy może macie jakieś inne propozycje? 

Link to post
Share on other sites

A bierzesz pod uwagę Motorolę Moto G 2 gen?

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11654271

Bardzo dobrze wykonany, kupisz w dobrej cenie. 5 cali ekran. Mniej więcej takie same parametry jak Asus Zenfone 5 z tym,że tutaj masz o wiele lepszą baterię. No i jest również dual sim.

Ciekawa jest NOkia 735:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11635415

Wprawdzie te 80 zł ponad budżet ale świetnie wykonana. 

Link to post
Share on other sites

Stwierdzenie, że Moto G, ma mniej więcej te same parametry, to przesada. Poczynając od innego procesora i grafiki, poprzez większą ilość RAM-u, na lepszym aparacie kończąc. To dość znaczne różnice. Moto, to niezły sprzęt i, rzeczywiście, bateria trzyma lepiej, jednak Zenfone, jest ciekawszą propozycją.

Link to post
Share on other sites

Decyzję już chyba podjąłem i zenfone będzie odpowiedni nie chce tele z wp8 już jeden miałem nie narzekam ale mam wrażenie że jest jednak mniej możliwości dostosowania do siebie :P moto g2 mniej mi się podoba stylistycznie a jak by nie patrzeć to też dosyć ważne żeby przyjemnie się patrzyło na ten tele :P a poza tym wykracza za budżet a planuje do tele do kupić jakąś karte pamięci i może nie do końca wiem jak sie to nazywa ale ten przenośny akumulator do ładowania tele może być przydatne jak bym planował jakąś dłuższą trasę :D Dzięki wielkie za pomoc :D

Link to post
Share on other sites

nie chce cię straszyć, ale zenfon ma słabą baterię. Czytałem na telchina opinie kilku ludzi którzy mają go już ponad pół, roku i mówią, że drugi raz by go już nie kupili.

Może zenfone 2 z 4GB RAM będzie ciekawszą opcją, ale kosztuje aż 1500 zł

Link to post
Share on other sites

Zenfone 2 na Tajwanie według oczekiwań: 2gb ramu - 6990 Taiwan dollars, 4gb - 8990 Taiwan dollars (~280 dolków). Na pewno nie 1500zł.

A wybierasz się na tajwan?

W sklepach wysyłających do Polski zen 2 kosztuje 400$, np w 1949deal.com

I nie licz na to, że się pojawi szybko w Polsce.

Pierwsza generacja pojawiła się w Polsce po roku od premiery, i na dodatek w wykastrowanej wersji.

Jak go chcesz, to będziesz musił go sprowadzic tak jak sprowadzano Zenfona 5 2GB, za 550zl, teraz drożej bo dolar zdrozał.

Zenfon 2 bedzie taniał, jak dostepnośc bedzie większa, na razie jest w kilku sklepach.

Edytowane przez gramacz
Link to post
Share on other sites

Nie, nie wybieram się na Tajwan, takie ceny są w oficjalnym sklepie Asusa i takie pozostaną. Na tych stronach są preordery, nie koniecznie, a na pewno taka cena nie będzie za wersję z 4gb ramu.

Swoją drogą lepiej poczekać na premiere Zenfone 2 w UE (Francji) i wtedy porównać ceny z wliczonym już vat,a do premiery odliczamy juz dni, bo powinien pojawić się do końca marca - według zapewnień ASUS.

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...