Skocz do zawartości

Nowa grafika / SLI do zestawu


Recommended Posts

Ahahahahahah idz trzezwieć ;) Za 2 miesiące 980 TI ? Gdzie masz info że za 2 miesiące będzie wersja TI 980tki ? :wariat: :wariat: :wariat: :wariat:

 

I po drugie autor chce karte kupic dzisiaj , nie za 3 , 5 , 7 miesięcy ...

 

Jak masz pisać takie głupoty to nie pisz w ogóle ;) Wydajniej , spoko zgadzam się tylko miałeś kiedyś do czynienia ze SLI ? To nie jest taka prosta sprawa , muszą być odpowiednie sterowniki , nie każda gra obsługuje SLI ( teraz już prawie każda ) ale nie zawsze chodzi na niej SLI jak powinno , niektóre gry na SLI mają nie dużo więcej FPS jak jedna karta ...

Nie za bardzo rozumiem, co ciebie tak rozbawiło. Chyba przegapiłeś prezentację GM200 tydzień temu na GDC. Proponujesz autorowi kartę, którą czeka duża korekta ceny w najbliższym czasie. Komentarze o trzeźwieniu sobie podaruj.

Link to post
Share on other sites

Tak ? To kiedy jest "Dokładna data wydania 980 Ti" ? Dokładna , nie chyba za 2 miesiące ;)

 

Nie za bardzo rozumiem, co ciebie tak rozbawiło. Chyba przegapiłeś prezentację GM200 tydzień temu na GDC. Proponujesz autorowi kartę, którą czeka duża korekta ceny w najbliższym czasie. Komentarze o trzeźwieniu sobie podaruj.

Duża ? ile 200 zł ? Czy liczysz na to że cena spadnie o 1000 zł ? :menda:

Link to post
Share on other sites

 

 

2x 970 w sli i hulaj dusza diabla nima do full hd wypas, i duzo wydajniej od 980 za niewielka doplata.
 

 

Z SLI jest i raczej będzie problem. Ja miałem problem albo z grami albo ze sterownikami i tak w kółko. Jedyna gra która mi śmigała bez problemu w SLI to był BF4. O kastracie 970 to się już nawet nie wypowiadam.

 

Na dzień dzisiejszy według mnie to są 2 opcje warte zastanowienia:

1. GTX 980 jak masz kaskę;

2. czekać na nowe Radki bo są już na ostatniej prostej.

 

980Ti pewnie wyjdzie, ale chyba raczej za 6 miechów.

 

Tak w ogóle to jakby się zastanawiać to żadna karta nie jest opłacalna, bo ceny zawsze spadną. Zawsze wyjdzie coś lepszego/szybszego co parę miesięcy.

Link to post
Share on other sites

 

 

To sobie przypomnij ile spadła cena GTX-a 780 po premierze wersji Ti. Podpowiem Ci tylko, że to nie było 200 zł.
Co nie znaczy że teraz będzie tak samo :)

 

 

Tak w ogóle to jakby się zastanawiać to żadna karta nie jest opłacalna, bo ceny zawsze spadną. Zawsze wyjdzie coś lepszego/szybszego co parę miesięcy.

No właśnie , to samo powtarzam już chyba setny raz ale ludzie jak by czytać nie umieli ...

Link to post
Share on other sites

Nadal mętlik. Dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Myślałem, że coś się wymyśli ale że nikt się z nikim nie zgadza w kwestii co brać to ostatecznie wstrzymam się z zakupem do pierwszej serii nowych kart (czy to zielonych czy czerwonych) aż minie aktualny zastój w cenach (oraz pomysłach co kupić) i przeboleję ten czas na Intel HD Graphics 4600.

Link to post
Share on other sites

Czelać i gdybać to można wieki , takie jest moje zdanie ;) Jak dzisiaj coś kupie a sie okaże że za 3 miesiące stanialo o 200/300 zł to trudno takie życie ale przez te 3 miesiące gram a nie patrze w okno , wyjdzie coś lepszego , sprzedaje , dokładam i mam coś nowego ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Czelać i gdybać to można wieki

 

http://www.gputechconf.com

http://videocardz.com/55146/amd-radeon-r9-390x-possible-specifications-and-performance-leaked

http://videocardz.com/55136/nvidia-geforce-gtx-titan-x-specifications

 

Śledzisz może co się dzieje na rynku?

 

Polecasz autorowi wydatek rzędu 2500 zł w przededniu premiery nowych kart. Na dodatek sugerujesz, że może cena za 980-kę spadnie może z 200-300 zł, a nie od dzisiaj wiadomo, że top zawsze najwięcej i najszybciej traci na wartości. Jak dla mnie, to skrajnie nieodpowiedzialne.

Link to post
Share on other sites

Chwilka, chwilka...zanim zaczną się tu wzajemne oskarżenia, to może skupmy się na wymaganiach autora postu. Z tego co przeczytałem to kiedyś miał 780 która mu się spaliła i za którą wtedy wydal ponad 2500 zyli. Kaska została mu zwrócona. To nie jest tak ze teraz nagle musi wysupłać 2500 na nowa kartę. Pograł sobie na dobrej karcie przez 2 latka praktycznie za darmo.

Jeśli autor ma parcie na nowa kartę od zaraz, to ja bym brał pod uwagę tylko i wyłącznie GTX 980. Opłacalna czy nie, to już jest pojecie względne. Masz kaskę i ci nie szkoda? Kupuj od reki. Możesz poczekać albo chcesz oszczędzić? Czekaj na nowe Radki i zobacz jak rynek na to zareaguje. Nie wrzucajmy wszystkich do tego samego worka, no i każdy ma prawo do swojej opinii, wiec ten kawałek o skrajnej nieodpowiedzialności był tu trochę niepotrzebny.

Kupisz kartę teraz to grasz od reki w praktycznie najwyższych detalach. Mnie się nie chciało czekać 3-4 miechy aż się nowa karta ukaże a SLI w obecnej fazie to porażka. Na kaskę również nie narzekam, wiec jak przyjdzie co do czego to swoja 980 sprzedam i kupie coś lepszego. Jak dla mnie strata na karcie nawet 500-1000 zyli, co raczej się nie zdarzy, nie jest zbyt wielkim problemem. Za to gram komfortowo już teraz a nie dopiero za 3 miesiące+. Tylko nie zapomnijmy ze ta sytuacja dotyczy tylko mnie. wszyscy pozostali musza się zastanowić co jest dla nich najlepsze. Ja przekazuję tylko swoja opinie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...