Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obydwa będą bardzo dobre. G2 ma trochę większy ekran przy stosunkowo niedużych rozmiarach jak na ten ekran. Na plus przycisk power i przyciski głośności z tyłu. Bardzo wygodna opcja

Aparaty obydwa bardzo dobre

Na minus G2 brak wejścia ja kartę sd

Podzespoly trochę lepsze ma E8 ale w codziennym użytkowaniu będzie to niezauważalne

E8 ma lepszą nakladkę moim zdaniem, ale jak G2 dostanie Lollipopa to dostanie w pakiecie interfejs od G3 :) odświeży go

Głośniki ja plus E8

Link to post
Share on other sites

Jak dostanie wygląd od G3 to tez będzie elegancka :)

G3 ? Nie pisałeś na początku o G2 ?

G3 po aktualizacjach lollipopa, a było kilka malych paczek chodzi bardzo dobrze. Bez żadnych lagów

Skoro bardziej odpowiada Ci rozmiar E8 to weź E8 ale pamiętaj że ma spore ramki w porównaniu do G2 albo G3 i w rzeczywistości może nie być wiele większy

Link to post
Share on other sites

Szersze ale nie ma tragedii :)

Niepotrzebnie. W tych nowych co wychodzą wszystkie juz będą taka mieć

Teraz jest już dobrze zoptymalizowany. Z początku był problem ale się z nim uporali:)

Ja bym chyba wziął G3, choć E8 też fajny :) niezly zgryz

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście posiadam E8 i jestem z niego bardzo zadowolony. Telefon jest naprawdę szybki. Sam internet czy to na wifi czy na transmisji danych chodzi błyskawicznie. Na duży plus zasługuje tez b.dobry wyświetlacz (świetne kąty widzenia oraz jasność) jak i również kozackie głośniki, które naprawde mają porządny dźwięk  :D . Jeśli masz jakiekolwiek pytania to wal śmiało  :->

Link to post
Share on other sites

W E8 jest 13Mpix i zdjęcia wraz z filmami w FullHD są dobrej jakości, zwłaszcza jeśli kręcisz FHD (60fps) to bajka :D . Jeśli chodzi o baterię to tutaj miałem dość spore zaskoczenie. Jeśli tylko dzwonisz to bateria starcza na 4 dni, podczas grania czy przeglądania neta 2 dni, a czasami 3. Bateria to wielki pozytyw HTC

Link to post
Share on other sites

Czyli większość poleca HTC :D
No lg stary ale jary jak widac

Ok

Jak bym się zdecydował na E8 to taki rozmiar ma G3. To nie lepsze jest G3 ?

Chociaz E8 pewnie się łatwiej obsługuje bo ma mniejszy wyswietlacz i jest troszke węższy .

Edytowane przez filippo.united
Link to post
Share on other sites

W E8 jest 13Mpix i zdjęcia wraz z filmami w FullHD są dobrej jakości, zwłaszcza jeśli kręcisz FHD (60fps) to bajka :D . Jeśli chodzi o baterię to tutaj miałem dość spore zaskoczenie. Jeśli tylko dzwonisz to bateria starcza na 4 dni, podczas grania czy przeglądania neta 2 dni, a czasami 3. Bateria to wielki pozytyw HTC

 

Właśnie też zastanawiam się do zakupu tego modelu, miałem HTC One m7 idealny telefon tylko trochę mały i grzał się, potem s4 - dwa miesiące sprzedałem, potem Lumia 930 mam 2 miesiące sprzedaje i tak rozglądam się, rozważam jakąś Zetke, iphona albo HTC - póki co HTC najlepszy telefon jaki miałem w życiu.

 

Wrzucisz jakieś przykładowe zdjęcia ? Podasz jakieś wady ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...