Skocz do zawartości

Z3 pytania.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez szok1,

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie mam 2 pytania dotyczące Sony Z3.
1. Czy da się przenosić na przykład aplikacje i gry na karte pamięci bo coś czytałem że trzeba robic roota bo inaczej sie nie da dlatego sie was pytam?
2. Czy szkło w Z3 pęka na mrozie bo taka opinie przeczytałem?
 

Pisałem wcześniej tematy ale tych pytań zapomniałem napisać. Może coś innego polecicie ale nie wiem bo Z3 mi sie bardzo podoba. A chce wiedzieć na czym stoję z Z3 mam namyśli to co dolega czasami Z3 że się tak wyraże bo jeszcze mogę wybrać coś innego.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

1. nie da się w żadnym tel z androidem bez roota siętego nie da .

2.Mam ją od miesiąca grałem w gry była rozgrzana nieźle potem w celu schłodzenia wkładałem ja do zimnej wody i nic jej nie było, nie wiem jak na mrozie jeszcze jej nie testowałem w takich warunkach ale prawdopodobnie nic jej nie będzie :D

Jest to dobry telefon i wodoszczelność to fajny bajer wydajność podobna jak w tel z tej półki ;d

Link to post
Share on other sites

Bo właśnie mam karte pamięci  8 gb i myslałem że się da bo w Core Plus wszedłem w ustawienia i wszedłem w apke lub gre i pisało mi przenieś na karte pamieci. Dlatego się pytam.


W Core Plus nie musialem robic żadnego roota.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem jak jest u mnie (Galaxy S5). Mogę przenieść aplikację na kartę, ale nie całą. Cześć zostaje w telefonie. Inna sprawa, że telefon traktuje całą pamięć wbudowaną, jako miejsce na aplikacje i dynamicznie ją rozdziela.

Link to post
Share on other sites

Dobra chyba sie nie będe zastanawiał i tak czy tak wezmę Z3 bez zastanowień.


Jakos będe przenosił aplikacje na karte pamięci bo będe miał dużo rzeczy na telefonie dlatego się pytam jak jest z przenoszeniem.

Edytowane przez Dynamo
Link to post
Share on other sites

Tak jak ja pisałem że jeżdzę na bmx więc będe ten telefon trzymał w kieszeni a jak sie jeździ na bmx i robi triki to sie kuca itd więc troche sie boje.


Dobra już nic nie pisze na temat Z3 bo się tylko do tego telefonu zniechęcam. Temat można zamknąć a daje go  rozwiązanego.


Obym tylko nie trafił na felerny model Z3.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz skakać z tym telefonem to jest to najgorszy z możliwych - przód i tył szkło. Są przypadki samoistnego pęknięcia, więc w Twoim przypadku telefon najprawdopodobniej prędzej czy później będzie nosił pęknięcie czy to z jednej, czy drugiej strony. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...