Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z początku, gdy zobaczyłem S6 i S6 Edge chciałem Edge, ale jak dowiedziałem się, że nie mają ani slotu na kartę SD, ani wyjmowanej baterii to już nie chcę ich. Nie wiem jak to jest, ale jak minie gwarancja, bateria wysiądzie i co? Da się wymienić? 

HTC? Jakoś nie bardzo przekonują mnie produkty tego producenta. Nie podobają mi się pod względem stylistycznym. XPERIA? Nie zachwyca mnie, ani Z3, ani żaden inny model SONY, chyba że Z4 będzie jakieś udane (bardziej).

Wracając do NOTE 4 ? Jak to z nim jest? Wgl to potrzebuję telefonu z dobrym aparatem, powyżej 5'', bateria...

Link to post
Share on other sites

Będzie do wyboru wersja 32,64 i 128 gb więc nie powinno być problemu

Baterii nie da się wyjmowac już praktycznie we wszystkich smartfonach czy to Apple, Sony, HTC, Meizu itp

Jedynie samsungi zostały u to już nie wszystkie

Z baterią to nie taki problem bo w serwisie zmienią bez problemu.

Wszystkie smartfony z czołówki robią dobre zdjęcia

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

No właśnie :) S6 wygląda fajnie, ale nie jest jakiś urzekający. Note 4 podobny do poprzednika jest, ale wygląda bardzo ciekawie, a do tego S PEN. Jest aktualizacja z 4.4 KitKat do Lolipop, ma ktoś? Coś się zmieniło? Nie zmieniło to pracy telefonu? 


A propos procesora, to słyszałem, że są dwie wersje, która jest lepsza?

 

 http://s10.ifotos.pl/img/Przechwyt_wnesnqw.png

Link to post
Share on other sites

Ok. A czy szybkie ładowanie jest w standardzie ?

Najtańszy (obecnie) Note 4 na allegro (będę tam kupował, bo jest tanio) kosztuje 2,1k. Z tym lepszym CPU 2,2k

http://s2.ifotos.pl/img/Przechwyt_wnesaah.png

 

 

 

Czy cena do stycznia 2016 stanieje do 1200 PLN?

Edytowane przez nckdvs
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi Ci o to : ''Największym minusem note4 jest brak płynności działania przeglądarki internetowej! Masakra!''

Zawsze można wyłączyć niepotrzebne aplikacje. (Nie wiem czy o ten post Ci chodziło). Czy to jest powód, aby nie kupować Note 4, że brak mu płynności działania przeglądarki internetowej?

A jakie inne telefony polecasz?

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy to jest powód, aby nie kupować Note 4, że brak mu płynności działania przeglądarki internetowej?

A czy to nie jest wyraźny powód, że sprzęt za 2500 zł nie radzi sobie z płynnością przeglądarki? Na komputerach za 1500 zł przeglądarka działa płynnie, ba nawet na telefonach z WP za 500 zł przeglądarka działa płynnie.

 

iPhone 6/6 plus, LG G3, Lumia 1520

Link to post
Share on other sites

iPhone 6 Plus wersja 64 GB - 3099 zł

LG G3 - 769 zł

Lumia 1520 - 1799 zł

 

iPhone są wykonane bardzo dobrze, ale za taką cenę powinny być lepsze parametry.

LG, cenię sobie tą firmę, ale nie podobają mi się ich telefony.

Lumia, nie podoba mi się WP, mam laptop z Windowsem 8.1, ale to zupełnie coś innego.

 

Uważam, że to będzie dobre rozwiązanie, że kupię Note 4. Nie jestem wymagającym konsumentem, potrzebny mi jest tel. z dobrym aparatem, dobrym wyświetlaczem, a Note taki jest. Jeśli nie, pogodzę się z tym i sprzedam go za parę lat.

 

A propos '' Na komputerach za 1500 zł przeglądarka działa płynnie'' - komputer to, co innego, jest do tego bardziej przystosowany.

Jeśli chodzi o to, że na tel. za 500 zł przeglądarka internetowa działa płynniej, może jest to spowodowane tym, że taki telefon ma 512 MB RAMu, w najlepszym przypadku 1-2 GB i osoba posiadająca taki 'smartfon' nie instaluje duzo aplikacji, a jak ma tel. z 3 GB RAMu, dobrym CPU to myśli, że może wszystko (telefon) :) Otóż nie, telefon tak jak człowiek, nie jest idealny. Najlepiej jakby miał z 500 GB wbudowane 200 RAMu, aparat 100 MP, kamera 50 MP, bateria trzymałaby średnio tydzień. Nie możliwe. :-) 

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, kilka osób powie, że nie ma sensu kupować Note-a. Jeżeli jednak zapytamy ich, o jakiś lepszy phablet, wszyscy nabierają wody w usta. Problemem nie jest dać duży wyświetlacz, problemem jest go wykorzystać. Samsung, wraz z S Pen-em, jakoś sobie poradził, wytyczając nową gałąź urządzeń, a jak tam sytuacja u innych, "tych lepszych", producentów?

Abstrahując od co to niektórych, "merytorycznych" wypowiedzi, polecam się nim pobawić przed zakupem. To naprawdę kawał sprzętu. Jeżeli obsługa nie będzie Ci przeszkadzać, to nie sądzę, żebyś znalazł coś lepszego w tej klasie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...