Skocz do zawartości

Tematy ogólne - co dalej


Recommended Posts

Pomysł .dafta z podziałem bardzo mi się podoba.

Mi również tylko trzeba jeszcze dołożyć kilka kategorii gier i będzie dobrze :)

-gry akcji (TPP)

-przygodowe

-RPG (i może jego odłamy)

-strategiczne

-wyścigowe

-symulatory

 

Może najpierw zrobimy jakąś popularną listę gier, a później będziemy dodawać opisy / komentarze?

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Tylko, że ja nie mogę powołać oddzielnych modów do każdego tematu - wiecie, co się wtedy dzieje :) Jeden człowiek do całego podforum GRY będzie jak znalazł. Ważne, aby znał się na grach, miał czas (to jest wpadał na te kilkadziesiąt minut dziennie coś usunąć, coś przenieść, kogoś pouczyć, poprawić itd), no i nie spartolił tego! Ja będę oczywiście na początku jakimś tam prowadzącym "młodego" moda (wiadomo, trzeba się kiedyś nauczyć). To jak? Weźmie się ktoś za "GRY"

 

E: UP - będzie nowy mod (o ile będzie), to dostosujemy forum gry do Waszych wymogów.

Link to post
Share on other sites

będzie nowy mod (o ile będzie), to dostosujemy forum gry do Waszych wymogów.

A mało tych moderatorów jest? :)

 

Ja mogę często wpadać i rzucać propozycję, ale odpowiedzialności za to co się będzie działo nie mam zamiaru ponosić (ja spamić nie będę). Może regist88 chciałby się z tym pobawić? :/

Link to post
Share on other sites

poczawszy od timex'a ( ZX-Spectrum ), po psx, ps2 i gry na pc to chyba nie jest zle :) ut2k4 w jednym z lepszych klanow PL ( kilka lat ), cod4, mw2 2gie miejsce w turnieju na modernwar.pl, teraz Black Ops, moze crysis 2 multi ( musze pogadac z kumplem, byli 2 w europie w 1ke ), wyscigi, slabiej strategie i gry typu WoW. czas - zawsze po 19tej, 10-19 czesto nudze sie w pracy wiec zamiast kolejnego odcinka "scrubs" moge wejsc tutaj... w sumie i tak tu siedzie :/ radze dac na wybranie kogos tydzien. potem mozna konkretnie rozmawiac co i jak ( moze zglosi sie ktos jeszcze ).

 

a odpowiadajac na pytanie "Pana" wyzej:

-ut2004, ut3, cod4, cod: bo, F1 2010, deathspank 1 i 2 ( z jajem gra, polecam ), crysis 2 demo. jesli cos przeszedlem to nie wracam, chyba ze warto. medievil'a z psx-a pamietam do dzis. niesamowity klimat. kiedys sporo gralem w tekkena.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mój wiek nie jest problemem, to również się zgłaszam, ale wyłącznie do spraw pecetowych, bo z konsolami po prostu nie mam kontaktu i się nie znam. Bardzo rzadko zdarza się dzień, kiedy nie ma mnie w ogóle na forum albo krótko na nim siedzę.

Link to post
Share on other sites

@juggler - myślę, że na starcie im więcej osób tym lepiej :) Jeśli często grywasz to się przydasz :/

Dopiero po jakimś czasie wyłoni się lidera (i ewentualnie jego pomocników).

 

BTW jest już dział poświęcony konsolom.

 

 

Można jeszcze dodać takie zakładki jak:

-W co nowego warto zagrać (polecamy najnowsze produkcje)

-Już wkrótce premiera (na jakie gry czekamy)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Poznajcie zatem nowego moderatora forum GRY:

.daft

 

Od teraz wszelkie propozycje dot. tego działu proszę kierować do niego (ja pozostanę jakiś czas jako jego support na początek).

 

pozdrawiam, mam nadzieję, że teraz wspólnymi siłami dostroi się forum do Waszych potrzeb i wymagań. Oczywiście bez Waszych propozycji i rad nowy mod też nie wiele zdziała - dlatego ... cóż miłej współpracy, zabawawy i korzystania z forum.

Link to post
Share on other sites

Na razie może jeszcze ogólnie.

 

Chcecie stworzyć jakąś encyklopedię popularnych gier? Coś takiego by się bardzo przydało - przy każdej nowej grze (zakładce) opisujemy plusy i minusy danej gry (wg nas) i żadnych dyskusji, by nie robić spamu.

 

np. Mafia II

plusy

-ładna i dobrze zoptymalizowana grafika

-rewelacyjna fabuła

 

minusy

-zbyt krótka (ok. 9 godzin)

-zakończenie

 

@.daft - co planujesz?

Link to post
Share on other sites

informacje o tym przeczytalem dzisiaj ;)

co mam w planach? czekam na Wasze propozycje - ten dzial ma byc czytelny i uporzadkowany.

jesli chcecie ( i jesli sie da ) bedzie podzial na rodzaje gier + dzial techniczny ( pomoc ) np:

 

Fps

MMO, rpg

Przygodowe

Sport

Symulacje

Zręcznościowe

Wyścigi

POMOC

 

cos jeszcze?

padl pomysl na:

Recenzje

Zapowiedzi

Link to post
Share on other sites

Mam taki pomysł, żeby na szczycie przykleić dział POMOC, w którym można by było zakładać tematy związane z problemami w grach, które nie mają tematu 'oficjalnego'. Pod POMOCĄ przyklejone jakieś działy a'la poradnik, nowości, okazje, Steam czy coś takiego. Niżej tematy ogólne, ale nie jako dział, tylko po kolei np.: Bad Company 2, Black Ops/Modern Warfare 2, Mafia II, GTA itd.

 

W POMOCY mógłby istnieć podział taki, jak ten w poście .dafta. Nie wolno byłoby zakładać tematów typu "jak przejść tę misję?", "gdzie jest ten item?" itp. - na to byłby dział PORADNIK.

 

W NOWOŚCIACH, które mogłyby być podzielone metodą .dafta wklejałoby się linki do newsów z serwisów polskich i zagranicznych. Gdyby nie było podziału, to zabronione byłyby dyskusje i komentarze.

 

STEAM to byłby temat, w którym wyjaśniona zostałaby zasada działania tego systemu, rozwiązywałoby się problemy z kontami itp. oraz rozwiewałoby się wątpliwości.

 

OKAZJE działałyby tak jak "Okazje cenowe" w dziale ogłoszenia, z tą różnicą, że tu dotyczyłyby wyłącznie gier, w dystrybucji pudełkowej i internetowej.

 

Zrobiłem nawet schemat, w Paint'cie, więc jest jaki jest, ale pokazuje moją wizję:

http://img848.imageshack.us/img848/5881/forum1.png

 

Aha i jeszcze taki szczegół: w dziale Gry na PC nie byłoby opcji samodzielnego zakładania tematów, należałoby zgłosić się do moderatora, który mógłby odpalić nowy temat ogólny dla jakiejś większej produkcji. Po zaakceptowaniu "petent" wysyłałby modowi ładny tekst na pierwszy post tematu.

 

Co Wy na to? Nie wiem czy myśleć dalej, czy dać sobie spokój. ;)

Link to post
Share on other sites

Niżej tematy ogólne, ale nie jako dział, tylko po kolei np.: Bad Company 2, Black Ops/Modern Warfare 2, Mafia II, GTA itd.

Trzeba uporządkować te gry wg typu

Nie wolno byłoby zakładać tematów typu "jak przejść tę misję?", "gdzie jest ten item?" itp. - na to byłby dział PORADNIK.

 

Na to są solucje ;)

 

 

Zrobiłem nawet schemat, w Paint'cie, więc jest jaki jest, ale pokazuje moją wizję:

Ładowanie...Image

Co do działu "pomoc" to szybko się zrobi bajzel chyba, że po rozwiązaniu problemu posty będą kasowane.

 

Jak najbardziej jestem za nowościami - np. przy Duke Nuken Forever wklejałoby się najnowsze zdjęcia i zwiastuny (ale żadnych dyskusji chociaż jeśli ktoś już jako pierwszy coś wklei to może skomentować).

Link to post
Share on other sites

prosze zebrac to wszystko do kupy, a ja przedstawie propozycje zmian administracji.

 

Nie ma problemu

-niech podzielą gry wg ich typu - już je wcześniej wymieniłem (no chyba, że o jakimś zapomniałem)

-później będziemy dodawać konkretne nowe tytuły (proponuję od roku 2008) - te najpopularniejsze i najlepsze oraz co o nich sądzimy (tylko plusy i minusy - żadnych spamowych dyskusji)

-przyda się również dział "już wkrótce" czyli daty najnowszych premier (z małym wyprzedzeniem) ale po kolei

 

Za chwilę będę twoim następcą :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...