Skocz do zawartości

Recommended Posts

To nie tak, najprawdopodobniej po prostu będzie powiększona lista państw do których oficjalnie będą wysyłane telefony ze sklepu, dzięki czemu nie trzeba będzie kombionować z mailbox.de. 

Powiększy się ta oto lista https://oneplus.net/choose-country

Edytowane przez huckincharlie
Link to post
Share on other sites

Czyli jak zwykle - nie wiem, czy ktoś przeczytał dokładnie warunki - okazuje się, że 24 Miesięczna Gwarancja EU to lekka ściema :)

 

Mamy Gwarancję DOA - Defect On Arrival - zaś normalna to zwykle 12 miesięcy, DOA ma sporo ograniczeń.

 

Mój znajomy się "napalił" na One + One i obecnie klnie w żywy kamień, 3 raz w serwisie, jak policzył przez 50% czasu nie ma telefonu :) - walczy o wymianę na nowy ale na dziś kicha. I nawet nie ma się komu poskarżyć, czy wszcząć kroków prawnych.

 

Nie wiem jak Wy - ale jak ja wydaję 1000 i więcej zł - to wolę mieć na miejscu serwis i sprzedawcę - którego można "przycisnąć" :)

Link to post
Share on other sites

Jestem użytkownikiem OPO już około pół roku, i nie mogę złego słowa powiedzieć. Owszem, czasami po aktualizacjach jest jakiś problem, jak po ostatniej MaxxAudio (dawniej AudioFX) czasami się wyłącza mimo iż jest włączony, pomaga tylko restart. Ale jeżeli chodzi o płynność działania, awaryjność itp - brak. Czekam jeszcze na CM Androida 5 lub ich Oxygen OSa, mam nadzieję że staną na wysokości zadania ;).

 

A co do możliwości zakupu - OnePlus już ma w bodajże wtorki (poprawcie mnie jeżeli źle pamiętam) zakupy bez zaproszeń ;)

Link to post
Share on other sites

Ma przebarwienia na ekranie oraz telefon mu się resetuje. Zwłaszcza jak gra czy ogląda filmy. Najprawdopodobniej się przegrzewa. Trzy wizyty i kicha.

 

Uszkodzone gniazgo to inna sprawa u innej osoby - zostało naprawione na własną rękę, bo był problem ze sprowadzeniem  oryginalnego gniazda. I nikt nie oczekiwał naprawy darmowej - ALE - oczekiwał dostepnosci części :) a tej nie ma.

Link to post
Share on other sites

Ma przebarwienia na ekranie oraz telefon mu się resetuje. Zwłaszcza jak gra czy ogląda filmy. Najprawdopodobniej się przegrzewa. Trzy wizyty i kicha.

 

Uszkodzone gniazgo to inna sprawa u innej osoby - zostało naprawione na własną rękę, bo był problem ze sprowadzeniem  oryginalnego gniazda. I nikt nie oczekiwał naprawy darmowej - ALE - oczekiwał dostepnosci części :) a tej nie ma.

 

No to zaskoczenie, bo na grupie facebookowej pamiętam był kiedyś taki przypadek (przebarwienia), i po RMA normalnie został wymieniony telefon.

Link to post
Share on other sites

Znajomy tez by chciał wymienić :) - kazdej firmie zdazają sie wpadki. Każdej. Niedawno na TVN Turbo bylo o Mercedesie AMG za 1.5 Miliona zł - z wadliwym silnikiem :) i tez "olewali" wlascicelkę. :) Poszła do sądu i wygrala :)

 

Podobnie jest z "Chińskimi" markami - jak by nie były świetne, może się zdażyc "wpadka" - w Polsce mamy ochronę prawną. A w Chinach? Ja nie zaryzykowal bym kasy, co innego jak kupuję cos za 100 zl a nie telefon za 1000 zł i więcej.

 

Dochodzenie swoich praw w Unii, po za granicami Polski jest trudne - a co do piero myslec o Chinach.

Link to post
Share on other sites

Akurat aliexpress jest 10 razy bezpieczniejsze niż allegro.

 

Poczytaj sobie.Z oszustami szybko załatwiają sprawę.

 

dla tego opo wkracza do pl pewnie bedzie gwarancja door to door. Więc spokojnie. ;)

Link to post
Share on other sites

Najpierw to producenci tacy jak Orange,Plus itp. muszą wziąć do swojej oferty ich fony bo tak to mogą sobie wchodzić jak większoś ludzi nie będzie wiedzieć i ich istnieniu.Sam dowiedziałem się o nich z racji jak Dodo kupował fona.Co nie znaczy że wszyscy posprzedawają fony i żucą się na OPO bo osobiście zwisa mi ta marka ale jak napisałem znani producenci będą musieli opuścić ceny swoich flagowców.

Link to post
Share on other sites

Dla elit....Masakra co tu wypisujecie. To, że ktoś wydaje sporo pieniędzy na produkty z jabłuszkiem to nie znaczy, że należy do elit w ogólnym rozumieniu. Produkty apple są dla osób, którzy ponad wszystko cenią tę markę. Oczywiście można powiedzieć dla fanboy-ów ale tak jak mamy jednego fanboya Lumii na tym forum, tak istnieją odpowiedniki apple. Dla większości jednak ich produkty są najlepsze, bo oferują najlepszą optymalizację w swojej klasie. Nie cena decyduje o typie społeczności dla której jest dany produkt.

Idąc tym tropem według Was, co drugi amerykanin należy do "elity"?

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites

Przecież ja napisalem, że nie do elity :) czytaj co piszę

Większość osób co znam, a mają apple to dla lansu, niestety i nie wiedzą, że jest coś takiego jak aktualizacja itp. Najważniejsze jest jabłuszko z tyłu. Jeśli etui to obowiązkowo z wykrojonym kółkiem na tyle, żeby jabłuszko było widoczne :) i sweet focie przed lustrem żeby wszyscy widzieli

Fakt kilka znajomych kupuje bo lubi tej system, jego optymalizacke i długie wsparcie ale jest ich mało bo cena.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...