Skocz do zawartości

Monitor do 600 zł / 2015


Recommended Posts

Świetny monitor, ale "wrażliwi" narzekają na smużenie (bo w końcu to VA - na nich jednak wśród budżetowych modeli smużenie jest największe). Ale w dzisiejszych czasach, z 14-dniowym zwrotem ja proponuję po prostu kupić i zobaczyć. Jakością VA będzie lepsza od IPS'ów w tej cenie. I te matryce mają dobry kontrast i czerń.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ale piszecie bzdury z tym DVI lepsze od HDMI

 

nie no jasne, prawie dwa razy wyższa przepustowość, obsługa 120Hz sygnału oraz wyższych niż FoolHD rozdzielczości to takie bajery i zupełnie nie należy się nimi sugerować oceniając złącze, w końcu HDMI mi High Definition w nazwie to nie może być gorsze...  :facepalm:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, tylko powiedz mi z której z tych "korzyści" skorzysta w tym monitorze?  W tym przypadku nie zrobi mu to żadnej różnicy, czyż nie? I staram się po prostu pomóc, bo niektórzy wyolbrzymiają problem "zmiany ustawień" przy podłączeniu HDMI do bariery nie do przejścia, to chyba nie jest w porządku.

 

A co do VA to o smużeniu napisałem.

Edytowane przez zapp12345
Link to post
Share on other sites

Prosiłbym jeszcze więcej opini o tym monitorze.

 

http://www.agito.pl/monitor-iiyama-24-led-prolite-x2483hsu-b1-markowy-uchwyt-z-regulacja-kabel-hdmi-2492-983621.html

 

- Czy dobrze się będzie grało w fps a może jakiś inny monitor. Nie piszcie mi że do fps 120 hz bo nie mam zamiaru wydawać 1300 zł 

- Nie chce aby monitor raził mnie w oczy i kolory nie były tak strasznie cukierkowe. 

 

Także prosiłbym innych o wypowiedz czy 24 cale to nie za dużo w odległości oczu od matrycy 80 cm.

 

====================================================================================

 

Mam także dziwne pytanko ale ważne.

 

Chwilowo mam monitor 17 cali ok 60 - 70 cm od oczu. Gdy gram w cs:go fatalnie mi się namierza i nigdy nie mogę nikogo trafić na daleko. Ale gdy przybliżę się do monitora [ 30cm od matrycy ] To *****iscie się gra.

 

Czy na 24 cale też tak będzie ??? Że jak będę miał monitor 1 m od oczu to się będzie źle celowało. A jak go przybliżę gdzies na 50 cm to lepiej

Bardzo się tego obawiam. Bo jeśli to prawda to wolałbym 22 cale i bliżej oczu. 

 

Szkoda mi oczu nie chcę chodzić w szkłach

 

Pozdrawiam  

Edytowane przez DragonPL
Link to post
Share on other sites
Marketowy monitor dla najmniej wymagających, nie ma nigdzie jego testów bo monitorów w tym budżecie się po prostu nie testuje  ;)

 

 

Człowieku ja wiem że monitor do cs to min 1300 zł 120 hz / Tylko że nie potrzebuję takiego. Nie jestem jakimś pro graczem.

A to że takie monitory się nie testuje to jesteś w błędzie bo właśnie najwiecej kupujących monitorów 

jest do max 800 zł I jest wiele opini. Ja tu pytam o matryce i czas reakcji itp. Czy będą się nadawać a może jest inny monitor lepszy do 700 zł

 

=====================================================================

 

A jaka powina być minimalna odległość od monitora 24 cale Tak aby oczy się nie psuły, i nie bolały ??????

 

Bo siedzę ok 70 - 80 cm A niedługo będę zamawiał biurko na wymiary 

 

Prosiłbym także o wiecej opini o tym monitorze 

 

http://www.agito.pl/monitor-iiyama-24-led-prolite-x2483hsu-b1-markowy-uchwyt-z-regulacja-kabel-hdmi-2492-983621.html

 

Czy to jest najlepszy monitor ??? A może znajdzie się lepszy do 700 zł 

Link to post
Share on other sites
możliwym smużeniu 

 

 

 

Raczej nikt nic o tym nie mówił w opiniach. i dlaczego tak sadzicie że może smużyć ?????????

 

 i innych wadach

 

 

Jakich ???

 

do gier to nie będzie dobry monitor.

 

 

To podaj jakieś inne modele do 700 zł 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...