Skocz do zawartości

Myszka do gier Cs go itp


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez steel116,

Recommended Posts

Witam potrzebuje rady w wyborze myszki. Więcej info niżej.§  Budżet: ~200zł @+/- 30 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz:titanium za 10 zł

§  Jaką masz obecnie podkładkę: x7 500mp

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: domyślnie w myszce ustawione

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 10-15cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):cs go, lol, i nowe tytuły

§  Ile przycisków używasz w myszce:lpm,ppm, scroll, boczny(w titanium nie było ale grywałem na myszkach z przyciskiem bocznym)

§  Chwyt:palmgrip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:15cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:stara nadaje się do wyrzucenia

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):przyciski z boku moje propozycje to ss kana v2, ss sensei raw rubber, ss kinzu v3, zowie? zależy czy warto dopłacać.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego chcesz akurat symetryczną myszkę?

Pod palmgripa idealna będzie zowie ec1-a, chodź wygodnie trzyma się ją każdym chwytem. Sensor i powierzchnia ta co w zowie fk1, tylko kształt z zowie ec.

 

Sam ją zamówiłem i dojdzie jutro/ w piątek.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do CS, gładka o równych kształtach, z dobrym sensorem ok będzie jeszcze SteelSeries Kana v2


zotaqqv2 z Kany V2 jak najbardziej będziesz zadowolony jeżeli też ma być to mysz do gier typu FPS i Ci jej wielkość i chwyt leży :)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Może się ktoś wypowiedzieć na temat da bo mnie zainteresowaliście. Mam tylko 2 wątpliwości tzn wysokość myszy razer jest taki garbaty oraz guma po bokach po czasie nie pezesiąknie potem i nie będzie nie miła w dotyku?

Mam da 2013 od 2 lat i zero problemów z gumą - najlepsza jaką spotkałem. To prawda, do tego punktu kulminacyjnego da 2013 łatwo się jednak zaadoptować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...