Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałbym zauważyć co do kafelków (przypuszczam, że o to między innymi chodzi autorowi, gdyż jako Ambasador (czyt. promotor) najczęściej wysłuchuję tego argumentu), że na dobrą sprawę w Androidzie też możemy ikonki ustawiać według szablonu. Poza tym w Androidzie wygląda po prostu lepiej - bardziej kolorowo. I być może to tak przyciąga ludzi. Bo sposób działania jest taki sam. Główny ekran to skróty, które ustawiamy sami, oraz drugi panel ze spisem wszystkich aplikacji. 

 

A co do wizualizacji to Microsoft teraz może trochę namieszać :)

Link to post
Share on other sites

Mam od prawie 2 miesięcy L735 i jestem zadowolony. Brakuje tu kilku funkcji jeszcze ale jest coraz lepiej. Myślę, że niedługo już w ogóle będzie kosmos. Mimo tych kilku braków i tak mogę się śmiać z androidowców w moim otoczeniu jak im nowe telefony zamulają i muszą w kilkumiesięcznym sprzęcie czyścić pamięć i usuwać połowę rzeczy bo inaczej nie da się normalnie korzystać

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Możesz śmiać się z "Androidowców", jednak oni nie będą się śmiać z Ciebie. Wiesz czemu? Oni mogą Ci jedynie współczuć. Skąd u posiadaczy Win, taka potrzeba, porównywania się do Android-a? To dwa różne systemy i nie jest tajemnicą, że, pod względem funkcjonalności, Win Phone, jest zdecydowanie w tyle i to nie tylko względem Android-a, ale i starego Win Mobile.

 

P.S.

Niby, nikomu, nie zależy na personalizacji, ale jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych elementów, w aktualizacji, która ma się pojawić, za, minimum, pół roku. Jednak przez ten czas, wszyscy piszmy, że personalizacja, stoi na wystarczającym poziomie, albo nie jest potrzebna, ok?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...