Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Jestem użytkownikiem smartona galaxy s5 i postanowiłem zaktualizować go do androida w wersji 5.0.

Po aktualizacji wszystko grało - podobają mi się zmiany w nakładce, poprawiona płynność i takie tam pomniejsze duperele ;P . Jednak znacznemu pogorszeniu uległa jakość zdjęć wykonywanych tym urządzeniem , tj. straciły one na poprzedniej ostrości. Praktycznie niemożliwe stało się wykonanie wyraźnego ujęcia z bliska bo część obrazu ulega rozmyciu (jakbym mocno poruszył telefonem - a tego nie zrobiłem).Dodatkowo aparat nie informuje mnie o "sfokusowaniu" ujęcia tj. nie pojawia się to zielone lub czerwone kółko  - zamiast tego jest szare. I weź tu się domyśl czy dobrze złapałeś ujęcie ;p Spotkał ktoś się z podobnym problemem po aktualizacji do Lollipopa? Dodam, że soft jest brandowany w t-mobile i przed updatem wszystko hulało.

 

Załączam przykładowe zdjęcie i info o telefonie

http://i.imgur.com/PbglD7M.jpg

http://i.imgur.com/8zsnRNd.png

Edytowane przez GrUbEn95
Link to post
Share on other sites

Ewidentnie coś nie tak. Sprawdź, czy nie masz włączonego jakiegoś trybu np. redukującego drgania. Również posiadam Galaxy S5 z T-Mobile, jednak wgrałem rom dla Wielkiej Brytanii. Chodzi szybciej i zużywa mniej energii i... nie ma podobnych błędów.

Właśnie sprawdziłem. Rom dla T-Mobile pochodzi z połowy grudnia ubiegłego roku. Jest to więc niemal pierwsza wersja. Wersja którą wgrałem pochodzi z połowy lutego bieżącego roku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Uff. Już myślałem, że to jest odosobniony przypadek. Nie ma to jak być beta testerem ;P Trzeba poczekać na aktualizację od t-mobile ale patrząc na to jak ociągali się z Lollipopem nieprędko to nastąpi.

Link to post
Share on other sites

Bawiłem się w to na poprzednim tel ale przy es piątce mam stracha że go uwalę.spokojnie poczekam i do tego czasu zainstaluje zastępcza apke do cykania fotek

Edytowane przez GrUbEn95
Link to post
Share on other sites

Sam wgrywałem. Raz na jakiś czas, wchodzę na sammobile i sprawdzam, czy nie ma czegoś nowszego. Nigdy nie czekam na powiadomienia. Nawet nie wiedziałem, że ich nie wyszukuje.

Masz może link do strony, która opisuje ten problem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...