Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, mam świadomość, że tematów podobnych było ostatnio całkiem sporo ale do tej pory nie mogę określić się co wybrać. Czytałem jaki fantastyczny jest G2 (ale jest używany, dlatego odpada), naoglądałem się raczej zagranicznych testów Motoroli 2 gen, Asusa Zenfone 5 i jestem kompletenie zmieszany. Design Zenfone'a i jego aparat przemawiają za nim ale obawiam się o baterię (chciałbym używać go przez cały dzień bez obawy, że w pewnym momencie upomni się o ładowanie). Bardzo kusząca jest też druga generacja motoroli (Motorola moto g 2) ale martwię się o jego szybkość działania (1gb ram). Byłem w salonie, oglądałem oba modele, zastanawiałem się także nad G2 mini ale chyba wolałbym coś z 5 calowym ekranem (G2 mini zmniejszają dodatkowo ekran przyciski funkcyjne, tak samo jak moto g2, ale ona ma 5 cali, poooza tym obawiam się o nakładkę systemową LG). Ktokolwiek byłby w stanie mi doradzić w takiej sytuacji? Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję :)

Edytowane przez so2pawel
Link to post
Share on other sites

Bateria jest podobnych wielkości, jednak Zenfone posiada mocniejszy układ, przez co może działać nieco krócej. Czy wytrzyma dzień na ładowaniu? To zależy od tego, jak go używasz? Jaki obecnie masz telefon i na ile Ci starcza?

Link to post
Share on other sites

Zenfone 5 jest dużo mocniejszy od Moto G 2 gen, lecz jeśli zależy ci na aktualizacjach (choć teraz z motorolą to różnie z tymi aktualizacjami jest) i na czystym, płynnym systemie to bierz Motke. 1 Gb ramu spokojnie wystarczy (sam mam Moto G 1 gen i wystarcza). Jednak jeśli masz okazję dołożyć trochę grosza to bierz G2. :D

Link to post
Share on other sites

Od paru dni mam Zenfona 5 i powiem ci, że z baterią nie jest tak źle jak co niektórzy piszą :) . Napewno jeśli masz zamiar pół dnia spędzić grając w Clash of clans (który u mnie jako jedyny tak ciśnie baterie) to nie polecam tego telefonu. Ja korzystając "normalnie" jestem w stanie działać na nim dwa dni bez ładowania. Z tym że moje użytkowanie to kilka rozmów i sms, cztery rundki w World of tanks, pare ataków na CoC, kilka snapchatów i dużo przeglądania internetu plus facebooka i youtube. Tym co mają problemy z baterią polecam wyłączyć zbędne apki od asusa, chrome, whats next i używać wersji fabrycznej przeglądarki od asusa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...