Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to nie rozumiem czemu mi scina innym nie..

Nie no tak być nie może! Jeżeli nawet na medium w asphalt są ścinki tylko nie takie minimalne tylko co chwile. Grałem na mapie barcelona, i teraz tel jest dużo mniej ciepły niż po high, czyli jakby chyba nie wykorzystuje całej mocy obliczeniowej. czyżby sony skopalo? Sniper 3d ma problemy z płynnością nawet na minimalnych o co do ku.... Chodzi?

Edytowane przez szok1
Link to post
Share on other sites

Ku mojemu zdziwieniu wgranie od zera softu pomogło, grzać się grzeje i to bardzo przy takim normalnym użytkowaniu fejs, internet ma 35-45 stopni w grach i bardziej wymgających aplikacjach około 50-65 stopni :D (Mierzone programem) szczerze mówiąc ? jakbym miał wybrać zetke w tej cenie lub lumie to wybrałbym lumie nie dość że za tyle pieniędzy sprzęt to tak samo zdarzy mu się ścinka no bez jaj panowie ... 

Link to post
Share on other sites

Aha.ok jeszcze zauważyłem coś dziwnego po 15 minutach korzystania z tel na WiFi i chrome z bateri ubyło 4 procent to chyba nie normalne...?

Nie rozumiem o co chodzi.... 5 dni temuvrobilem format tel i odrazu atutu odpaliłem i było stabilnie 40 fps w anarchy coś tam, teraz są dropy do 20 i real reacing prxycina aplikacje prawie wszystkie co zainstalowałem odinstalowalem znoeu format? Tak co ile to bd robił...

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki ci ale nie wiem serio o co chodzi czy tak ma być jak odpalę real reacing 3 i podłączę ładowarkę i gram to wychodzi mi komunikat:  źródło zasilania jest za słabe bateria szybciej się rozładowywuje niż ładuje .... tak ma być? , a co do wydajności w grach tryb stamina daje w du.. jeżeli go nie włączę wydajność jest okey, a jeżeli go włączę to żeby komfortowo grać muszę zresetować telefon  czy ktoś tak samo ma ? czy mój egzemplarz jest trafny ... Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoce ! i Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...