Skocz do zawartości

Problem z worms clan wars


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez slaby,

Recommended Posts

Witam, dzisiaj zakupiłem grę worms clan wars, nie ma ona jakiś wysokich wymagań, aczkolwiek po zainstalowaniu, i odpaleniu gry wyświetla mi się prolog a po nim gra się wyłącza, nie wiem co zrobić, mój sprzęt to

 

Procesor AMD Athlon II x2 250

Ram 4gb

Karta Graficzna ATI Radeon HD 4830

Windows 7 32bit.

 

Nie wiem czy napisałem to w dobrym dziale, gdyż jestem tu nowy z góry przepraszam i dziękuję za wszelką pomoc.

Link to post
Share on other sites

Żadnego błędu nie ma po prostu wyłącza się po prologu

A jaki sterownik przeinstalować?

Sorry źle przeczytałem, jak wrócę do domu to spróbuję je przeinstalować

 

Nic nowego, to samo co wtedy...

Link to post
Share on other sites

Zainstaluj Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x64) tego nie mogłem zainstalować ale pobrałem

Zainstaluj Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x86)

 

ale dalej nic

Edytowane przez slaby
Link to post
Share on other sites

dzisiaj znowu przeinstalowałem, zainstalowałem program który szuka sterowników, może jakiś mi brakuje, ale to by było dziwne bo w csa GO gram spokojnie na 80-90 w porywach do 120 fpsach.

Bo ściągnięciu cracka gra wgl nie działa

Link to post
Share on other sites

Do tej gry prawie tego nie, ma 1 znalazłem i wgrałem, zauważyłem że przy odpaleniu gry w menadżerze zadań proces ten zużywa 96% użycia procesora, czy to ma jakiś wpływ, może procesor nie daje rady, dodam że wymieniałem go na nowy nie więcej niż 3 miesiące temu

Link to post
Share on other sites

Grę włączam, przez steam, kupiłem ją na allegro 2 dni później okazało się że jest na nią promocja na steamie, aczkolwiek to nie może być wina sprzedawcy ponieważ kupowałem ja z kolegą, on gra na laptopie który ma jeszcze gorsze podzespoły, szukałem na forach o co chodzi z nagłym podwyższeniem użycia procesora podczas włączania gry, i mam pytanie czy to może być wina wentylatora, czy może za dużo pasty termoprzewodzącej na procesorze? Jak zainstalowałem tego cracka to gra się nie włączała więc zreintalowałem ją. Wyczyściłem wczoraj komputer antywirusem Nortonem bo dziwne że wcześniej avast nie wykrywał mi trojanów.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

Nie znam się na tym sorry

Już jest wszystko dobrze, pomogła mi pomoc techniczna CDA.pl miałem źle sterowniki bodajże do DirectX, właściwie wysyłali mi linki a ja instalowałem i działa, ale dziękuję Gangster za wszelką pomoc

Edytowane przez slaby
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...