Skocz do zawartości

Dobry,niedrogi zasilacz do zestawu...


Recommended Posts

Oto mój zestaw - brak w nim tylko zasilacza.

 

AMD Athlon II X3 445

Asrock M3A 770DE, AMD 770

Radeon HD 4870 1GB

2 x 2GB

Samsung 500GB HD502HJ

DVD-RW

Czytnik kart pamięci

 

Tak jak w temacie poszukuję zasilacz do tego zestawu. Dobry i w miarę niedrogi, oczywiście firmowy. Cena w granicach 200 PLN, ale im tańszy tym lepszy.

Prosze o pomoc w wyborze i wszelkie możliwe sugestie.

Pozdrawiam

 

PS: Zestaw będzie chodził bez podkręcania.

Link to post
Share on other sites

Z tego co widze mam podobny zestaw więc proponowałbym ci Tracer Higlander 450W lub 500w Silent posiadam taki i osobiscie nie narzekam jest bardzo cichy i wydajny za sprawa 120mm wentylatora ;)

Wybacz ale właśnie taki zasilacz (Tracer Higlander 450W) odmówił mi posłuszeństwa.

W sklepie powiedzieli, że wstydzą się polecać ten produkt, bo nie chcą stracić klientów.........

 

voxcordi a powiedz co sądzisz o firmie Seasonic.

Polecaja mi taki 400W w sklepie blisko mnie za 136 zł.

Seasonic 400W 80+Bronze

Link to post
Share on other sites

ten zestaw nie weźmie nawet 250W, więc seasonic 400W to hohoho...

I po raz setny to samo: jednak niewiele drożej masz przez net korsarza 400W (ludzie, czy wy naprawde nie możecie poczytać poprzednich tematów, gdzie sa identyczne pytania i identyczne odpowiedzi...?)

 

Nikt Ci nie każe odpowiadać. Nie rób nic na silę a nie tu prawisz morały...

Ja jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy starają się mi pomóc.

Link to post
Share on other sites

Mówicie, ze 200 PLN to troszke za mało na markowy zasilacz z niewielkim zapasem mocy do tego zestawu......

 

Ile w takim razie powinienem wydać kasy na taki zasilacz, aby mi wystarczył na jakiś czas i nie chodził jak kosiarka...?

 

Teoretycznie mógłbym poczekać ok. 2 tygodni a wtedy mój budżet na zasilacz zwiększyłby się do 280 zł.

 

Co polecacie za tę kwotę...?

Link to post
Share on other sites

Mówicie, ze 200 PLN to troszke za mało na markowy zasilacz z niewielkim zapasem mocy do tego zestawu......

pisałem ale jeszcze raz powtórze: twój zestaw weźmie 200-250W, także każdy porządny zasilacz 400W będzie miał duży zapas.

 

@voxcordi - prosze nie polecać starego, nieopłacalnego badziewia - mowa zwłaszcza o tym czifteku gps za ponad 250zl ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Mówicie, ze 200 PLN to troszke za mało na markowy zasilacz z niewielkim zapasem mocy do tego zestawu......

pisałem ale jeszcze raz powtórze: twój zestaw weźmie 200-250W, także każdy porządny zasilacz 400W będzie miał duży zapas.

 

@voxcordi - prosze nie polecać starego, nieopłacalnego badziewia - mowa zwłaszcza o tym czifteku gps za ponad 250zl :wariat:

 

Sprawdzone. Mój zestaw rzeczywiście nie ma aż takich wymagań. Seasonic 400W w zupełnosci wystarcza.

 

Zestaw jako całość polecam wszystkim, którzy szukają czegoś niedrogiego do gier w rozdzielczosciach 1280/1024.

 

POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...