Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : League of Legends - 80%  Youtube/Twitch - 20%

  • Maksymalna kwota : Bez ograniczneń  

Których części potrzebuję : Całej skrzynki

Czy będę podkręcać sprzęt? : Jeżeli trzeba to tak

Rozdzielczość mojego monitora i model

 

Fujitsu Siemens Scaleoview Q22W-1 1680x1050

Specjalne wymagania : Mój poprzedni tak warczał że nawet na słuchawkach było go słychać, nie musi być jakiś ultra cichy, ale nie ma być głośny ;D

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :  Stary penitum D, Geforce 7600 i 2gb ddr2, zasilacz logic 400, nagrywarka na to 2 wejscie, nie sata, tak samo dysk i obudowa która się rozlatuje. 

Własna propozycja zestawu : Zbyt dużo możliwości ;V

Inne : Zależy mi głównie na graniu w LoL'a  + przeglądarka. Cena bez ograniczeń, ale chodzi mi o to aby złożyć komputer za jak najniższą cenę aby można było płynnie pograć w lola, nie wiem ile będzie potrzebne, 500zł, 1000zł? Kolega przekonał mnie abym kupił części używane ponieważ wyjdzie to lepiej, a niby w częściach komputerowych nie ma się co zepsuć i często prezentują wydajność podobną do poprzedniej generacji więc dawajcie używane części.  Komputer nie będzie upgradowany, zmienie go jeżeli nie będzie spełniaj moich wymagań, ale to pewnie za kilka lat.  Przeglądałem yt i lol działa już płynnie na kartach pokroju Radeon HD 7750 na max detalach, więc celowałbym w tą kartę + jakiś procesor na socket 1555, ale może polecicie mi coś innego :D 

Link to post
Share on other sites

Obudowa mATX to minus?

Procesor z odblokowanym mnoznikiem, a mobo takie na ktorym go nie podkreci?

Generalnie jesli to komputer tylko pod lola to mozesz szukac uzywanych zestawow bo szkoda do niego wkladac i3/i5 i tracic pieniadze. Mozesz tez kupic i5 serii 2500 cos kolo tego i jechac na integrze, dedykowane gpu bedzie wtedy zbedne a zestaw dosc tani

Link to post
Share on other sites

Przez ostatnie kilka lat siedzialem na 2gb ram, penitum D i gt 7600 i gdyby nie to że mam trochę kasy to nadal bym na nim siedział :D

Jakieś konkretne propozycje? Trochę patrzałem na ceny na allegro i raczej na sockecie 1156/1155/1150 nic nie złożę, także costaje 775 albo coś z amd. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...