Skocz do zawartości

Karta Graficzna od 200 do 300 plus minus


Recommended Posts

Mój zestaw :

CPU: AMD Athlon X2 3800+ 2,0 GHz

karta graficzna: nVidia GeForce 8 8600 GT 256MB

dyski twarde: WD Caviar SE-16 400 GB

płyta główna: chipset nVidia GeForce 6100

Asus M2N-MX socket AM2,NV GeForce 6100+nForce 430

pamięć RAM: DDR-2 533 2 GB

Oczywiście podkręcanie karty wchodzi w grę ;)

Link to post
Share on other sites

Zgadzam sie z poprzednikami pozostaje ci jedynie OC tego proca albo przesiąść sie na innego bo wymiana grafiki na 8800gt lub 4850 była by nierozsądnym posunięciem.ZApewne byłbyś niezadowlony z efektów,wręcz rozczarowany gdyż proc ograniczał by w stopniu zasadniczym potencjał karty graficznej

Link to post
Share on other sites

Dzięki za informacje i teraz jednak wiem że jednak bardziej opłaca mi się go sprzedać i złożyć od nowa kompa :P) Więc będę musiał poczekać jeszcze z miesiąc i złożyć coś od nowa :menda: A teraz żeby złożyć kompa to jaki jest wydatek ?? Chodzi mi do grania w jakieś nowsze gierki ?? Bo dawno nic nie składałem ;)

Link to post
Share on other sites

Zamontować cpu powinni w każdym porządnym sklepie, ale nie ma to jak zrobić coś samemu, masz pewność, że zrobione porządnie i satysfakcję (no chyba że coś spieprzysz, to wtedy upa zbita). Zobacz na stronie producenta jakie procki obsłuży twoje mobo i wtedy wybierz coś sensownego w ramach budżetu.

Link to post
Share on other sites

Mikrofalówkę znajdę ci tańszą niż 2,5k ;) W rozliczeniu nie ma szans że wezmą stare części, a nawet jeśli to tylko jakieś małe sklepy (na pewno nie znane sieci pokroju Komputronik) i na dodatek za psie pieniądze. Najlepiej sprzedać to na allegro - możesz osobno, możesz jako całość, ale kokosów się nie spodziewaj. Przy odrobinie szczęścia zgarniesz 220-250zł za grafikę + procesor, parę dych za płytę, a reszta to marnie ;/ Idąc po kosztach musisz posiadać jakieś 2000zł na komputer który jest w stanie komfortowo odpalić najnowsze tytuły - byłaby to platforma AMD + GTX 460.

Link to post
Share on other sites

Masz tu wszystko w jednym sklepie (procesor w wersji OEM - chłodzenie założysz z tego, co masz, a pastę pod wiatrak dostajesz z prockiem lub kupisz tubkę za 10-15 zł) :

 

Sklep internetowy – linki :

 

procesor :

KLIK : http://www.morele.net/procesor-amd-athlon-64-x2-7550-am2-tray-5mb-cache-ad7550wcj2bgh-283288/

- 163 zł.

 

karta graficzna :

KLIK : http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-zt-98ges3m-fsl-298517/

- 314 zł

 

...a że zostało Ci kasy z tych 600zł, to zmieniamy Twoje pamięci 533Mhz na coś takiego (Twoja płyta obsługuje 800Mhz) :

 

KLIK : http://www.morele.net/pamiec-patriot-2x1024mb-800mhz-ddr2-non-ecc-cl5-dimm-psd22g800k-114441/

- 155 zł

 

Całość – 632zł

 

I za te pieniądze masz 50-60% szybszy komputer…

 

Brałbym ze sklepu - zawsze masz gwarancjęproducenta. - na Allegro zawsze może trafić sięuszkodzony padalec (chyba, że ktoś Ci da gwarancję - czasem jak firmy sprzedająna części, to dają, ale to bardzo sporadycznie).

 

pozdr

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...