Skocz do zawartości

[MULTI] FIFA - seria


Recommended Posts

@chudy

 

Daj tam fabregasa/Matę w miejsce Pogby. Aż się prosi ^^ Co do pomocników Hiszpańskich - Polecam Beñata z Atletic Bilbao. Zabójcze strzały z daleka. Niestety trochę fizycznie odstaje, ale i tak ma więcej goli niż moi skrzydłowi ^^ Do tego para Xavi - Kroos. Wg mnie trójka najlepszych pomocników BBVA którzy nie kosztują fortuny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc,Pogbe mam na wypożyczeniu,zostało mu jeszcze ze cztery mecze więc będę musiał się za kimś rozejrzeć,sprawdzę Fabregasa tylko nie wiem czy będzie mnie na niego stać.Kroosa widziałem dość tanio w sumie wybierałem właśnie między nim a Schurle.Ale zastosuję się do Twoich wskazówek.Dzięki.


Dodam że dość mocno wciągnął mnie FUT,dziś już pyknę online sezon bo wcześniej to nie było szans zbytnio.

Link to post
Share on other sites

Zależy. Jak mam ochote na 5-gwiazdkowca to daje Oussame Assaidiego Ze stoke City na LP za Elie. Chyba 2 najdroższy silver w całej grze.

Dyer ma lepsze agility/balance dzięki czemu porusza się niesamowicie i czasami wole nim wjechać w pole karne na sprincie (a agility i balance robi swoje) niż używać trików chociaż on też ma ich nie mało bo 4 gwiazdki. Czasami nawet daje tam Sterlinga

Link to post
Share on other sites

Fabregas jest ciut cofnięty,również przeszkadza w rozgrywaniu piłki przeciwnikowi.Staram się grać ofensywnie,przeciwnicy na których trafiłem również tak grają albo całkiem defensywnie a wtedy ciężko jest przejść linie obrony.Generalnie ciężko jest strzelać bramki jak wyskoczy mecz w Klasie Światowej,zawodowiec to jeszcze ujdzie.Pomyślę nad tym defensywnym.Choć od poniedziałku będę miał rozbrat z piłką bo będzie tydzień BF4 lub Titanfalla :D 

Link to post
Share on other sites

OK,sprawdzę go,tylko muszę poczekać bo się wykrwawiłem,mało tego kupiłem złotą paczkę a w niej był Walcott którego już mam w składzie :/


Choć jeszcze mam na ta pozycję wypożyczonego Juanfrana i jeszcze jakiegoś Hiszpana,nie pamiętam dokładnie nazwiska a serwery EA w tej chwili leżą i kwiczą.

Link to post
Share on other sites

I do czego doszedłem :D że można sobie z poziomu gry kupić Fifa Points :].Już kupiłem dwie paczki a jeszcze zostało mi 500Pts na kolejne.A czy mogą mi się trafić tacy piłkarze jak Rooney,Messi w tych złotych paczkach?Tych droższych nie wiem premium chyba.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...