Skocz do zawartości

[MULTI] FIFA - seria


Recommended Posts

Włączyłem vpn, odpaliłem grę i i szok. Przycisk strzału nie służy do strzelania, bramkarze wybiegają na połowę boiska, nie ma dźwięku. Masakra jakaś. Nie mam pojęcia czy to tylko u mnie czy ogólnie zapowiada się kolejny festiwal patchy

Link to post
Share on other sites

Już lepiej demo zainstalować bo działa po ludzku

 

To patrz na to :D

 

 

 

 

Bugi na PC to pół biedy bo gra kosztuje 140 coś złotych. Ludzie, którzy grają na PS4/XONE (ps3 i x360 nie mają gry na ignite)  zapłacili niecałe 3 stówki po to, żeby popatrzeć na bugi, a w Ultimate teraz nie pograją, bo padły serwery (playstation, microsoftowe chyba działały jeszcze). Simply Fifa :D

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Kupiłem WD, grać się nie dało i lepiej na piracie działało. Kupiłem fifę, grać się nie da bo (tutaj jedynie dwa problemy nadesłane przez inną osobę):

 

ISSUE #1 
Issue Summary: Players run to center of pitch 
Issue Details: At the start of any match, the players all rush the center circle and tend to hang out there, keepers included. When you shoot the ball, it aims for the center circle as well no matter what way the player is facing. This obviously renders the game unplayable in any game mode. 

ISSUE #2 
Issue Summary: Audio doesn't work in menus or in game. 
Issue Details: No audio works in the menus, and during the games it will sporadically cut in and out. (Music/announcers/crowd... etc.) I have no audio problems in any other games, and I have checked the setting multiple times. 
 

To jest niepoważne. FIFA 14 była grywalna od początku o ile dobrze pamiętam a tutaj już cyrk. 

Jeśli chodzi o filmik to ja nie mam pytań

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Na filmiku właśnie masz to, co w opisanych problemach, które wstawiłeś + ten karny :D

 

Dlatego właśnie wstrzymuję się z instalacją i próbą gry, bo znając siebie gdybym wygrywał kilka meczy w ultimate team i każdy byłby rozłączany to chyba pad skończyłby na ścianie. Na pewno będzie za niedługo patch, bo oficjalna premiera była dopiero wczoraj, a niektórzy grają już od wtorku na PC :D

Link to post
Share on other sites

Krótka opinia nt gry użytkownika z forum pclab

 

Słabo, słabo. Ponownie demo różni się od pełnej. Oczywiście na minus.

 
- Ping-pong... No to już jest przesada. Całe boisko można przejść grając na jeden kontakt
- Obrońcy stali się jacyś ślamazarni. W demie czułem, że w końcu mam nad nimi kontrolę, ale jak włączyłem mecz FUT to od razu rzuciło mi się w oczy, że obrońcy poruszają się jakbym miał ping 1500. Poza tym mam 100 zgrania w obronie, a mimo to obrońcy biegają gdzie chcą i tworzą luki, które zazwyczaj wykorzystuje przeciwnik
- Zdecydowanie za łatwo jednym zawodnikiem przejść pół boiska i strzelić gola
- Pace, pace i jeszcze raz pace. Pace FTW! W FIFiE 15 większość składów to będą Pace gówna, bo to sprawdza się najlepiej
- Gdzie są ci bramkarze z dema?!!??! Żeby w demie strzelić gola to trzeba było się nieźle natrudzić, bo bramkarze bronili świetnie, realistycznie. Zaś w pełniaku wystarczy lekko kopnąć obok bramkarza i jest pewny gol. 
- Znowu tempo w meczach online jest za szybkie. W demie tempo było niemal idealne. Teraz gra jest zdecydowanie za szybka. 
- Piłki za plecy obrońców znów się skuteczne...
- Sędziowie ponownie gwiżdżą jakieś śmieszne faule, dają kartki za przewinienia, których w ogóle nie powinno się gwizdać. No i przyznają karne z kapelusza... Rozegrałem 9 meczów FUT i w moich meczach sędziowie podyktowali 5 karnych z czego praktycznie żaden nie powinien być odgwizdany.
- Oczywiście nie da się wyłączyć powtórek jak gola strzeli przeciwnik... Jesteśmy zmuszeni do oglądania 4 powtórek gola + cutscenki przed nimi i po nich. Czasami nawet nie mogę wyłączyć replaya po swoim golu... Cyrk. Mecz z jakichś 15 minut wydłuża się do ponad 20... 
 
Ale spokojnie, gra ma też swoje plusy ;)
 
- Niemal do zera zredukowali gole z główki. 
- Strzały wydają się bardziej soczyste. 
 

No nie wygląda to jakoś specjalnie dobrze zwłaszcza, że demo było faktycznie świetne. Przynajmniej mnie się bardzo podobało i dlatego grę kupiłem

Link to post
Share on other sites

Ja dziś około godziny 19:00 zamówiłem w media ekspert z gwarantowaną dostawą na jutro i płatnością przy odbiorze. Całość wyniosła mnie 129zł (rabat 10% z kupony.pl czy jakiegoś tam serwisu)


Z tego co widzę wygra raczej liga więc nie ma co czekać. Proponuję zapisy z ograniczeniem tj. do wstępnie 10 uczestników i wystartować. Gdy zgłosi się więcej stworzymy drugą ligę lub dołączymy do obecnej. Po ich skończeniu coś w formie Champions League bez fazy grupowej. Co Wy na to?

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Stworzę temat z ligą i w pierwszym poście będę aktualizował tabelę. Po każdym meczu jeden z zawodników podawałby w temacie screen z wynikiem lub link do odbytego meczu. Przy dziesięciu drużynach każdy miałby do rozegrania 9 meczy. Myślę , że 1 mecz na tydzień i każdy by się wyrobił. Ustawilibyśmy kolejki kto gra z kim w danym tygodniu a na konkretny termin każdy umawiałby się z przeciwnikiem sam. 1 opuszczony mecz - sprawa  z wyjaśnieniem do zarządu rozgrywek (3 uczestników - najbardziej zaufane osoby wśród biorących udział na forum - o wybór poprosilibyśmy bezstronnego moderatora). 2 opuszczone mecze z rzędu oznaczałyby dyskwalifikację i walkowery dla wszystkich uczestników. Tym co już zagrali edytujemy mecz.

 

Kolejne chętne osoby albo stworzą kolejną ligę albo poszerzy się obecną i i wydłuży czas trwania rozgrywek. Decyzja i reorganizacja należeć będzie do zarządu. 

 

Co myślicie? Pomysły , sugestie mile widziane :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...