Skocz do zawartości

[MULTI] FIFA - seria


Recommended Posts

 

Btw. Zrobił już ktoś pre ordera ?

 

Si, ale na zwykłą edycję. Ta ultimate daje Ci 40 paczek w FUT, ale dostajesz jedną paczkę na tydzień. Śmieszne :D

 

 

 

@wojo12 - ale podobno ma wyjść patch na PC z Twarowskim i Nahornym, więc wciąż jest jakaś nadzieja ^^

 

 

A wierzysz w Mikołaja? :D

Link to post
Share on other sites

Grożą bany

 

Grożo i grożo od Fify 12 :D A co jak wystawie sobie Lorda Bendtnera za 12m i mi ktoś go kupi "ot tak"? To tylko próżne straszenie, żeby kupować te całe Fifa Coins, które są mega nieopłacalne.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Długo na to czekałem ale w końcu... fizyka, animacje, modele, oświetlenie, tekstury na takim poziomie , że patrząc w monitor z kilku metrów na pierwszy rzut oka nie rozpoznajemy czy to prawdziwy mecz czy tylko gra. Jak dla mnie super, jest jeszcze dużo do zrobienia ale w porównaniu do 14 moim zdaniem krok milowy.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie super, jest jeszcze dużo do zrobienia ale w porównaniu do 14 moim zdaniem krok milowy.

 

Dla nas - PCtówców owszem. Dla posiadaczy next genów to tylko kolejna "aktualizacja składów" + całkowita licencja na zawodników i stadiony BPL, co widać w grze.

Link to post
Share on other sites

Fifa w tym roku wymiata :) spodziewalem sie raczej kosmetycznych zmian a gdy odpalilem to mnie uwiad starczy zlapal :) To co sie dzieje wokol boiska i meczu to jak rodem z prawdziwego stadionu. Najbardziej co mi sie podoba to waunki pogodowe i to ze bramkarz potrafi sfaulowac oraz jego parady :) Bardzo tez poprawila sie walka o gorme pilki i wykonanie rzutow roznych gdzie odpowiednim przyciskiem wprawiamy w ruch pilkarzy w polu karnym zeby nabiegali na wrzucona pilke . Grafika tez bardzo mi sie podoba bo modele bardzo sie poprawily :) PES 15 w tym roku dostanie po du**e cos czuje :D

Link to post
Share on other sites

Siema. Ja troche nie na temat Fify 15 tylko 13. Grając sezony przy wyniku 2:0 przeciwnik wychodzi z meczu. Zdaje mi się że dla mnie powinny być 3 pkt a ich nie ma. Nawet nie uznało meczu. Jest to denerwujące ponieważ już dziś tak 3 mecze sie zakończyły. Czy to jakiś błąd? Da się to jakoś naprawić?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...