Skocz do zawartości

upgrade komputera do gier do 1000zł


Recommended Posts

Witam, interesuje mnie upgrade mojego starego komputera, mam do wydania około 1000zł. Zależy mi na jak większej wydajności w grach, głównie CS:GO (duża ilość fpsów, bo na starym jest fatalnie), czasem fifa, może GTA V. 

  • Zastosowanie komputera : Gry
  • Maksymalna kwota : około 1000zł
  • Których części potrzebuję : myślę procek+karta graficzna, ewentualnie dokładka ramu
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie znam się na tym więc pewnie nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: LG FLATRON W2240s FHD
  • Specjalne wymagania : jeżeli chodzi o gry to tak jak pisałem powyżej, głównie CS:GO, czasem FIFA, może GTA V
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
    Procesor: AMD Athlon II X3 440
    Płyta główna: Asrock m3a770de
    RAM: Kingston DDRAM3 2mb 1333MHz CL9
    Dysk: Samsung 500 GB SATA II 7200 RPM, 16 MB NCQ (HD502HJ)
    Obudowa: Cooler Master elite 310
    Zasilacz: Chieftec (GPS-500A) 500W
    Karta graficzna: Inno3d geforce gtx 260 
  • Inne : Co da się z tego wyciągnać by uzyskać jak najlepszą wydajność w CS:GO, co wymieniać?
Edytowane przez hoope
Link to post
Share on other sites

 

 

RAM: Kingston DDRAM3 2mb 1333MHz CL9 Dysk: Samsung 500 GB SATA II 7200 RPM, 16 MB NCQ (HD502HJ) Obudowa: Cooler Master elite 310 Zasilacz: Chieftec (GPS-500A) 500W Karta graficzna: Inno3d geforce gtx 260 

Zostawiamy.

 

 

RAM: Kingston DDRAM3 2mb 1333MHz CL9

Oczywiście 2GB w jednej kości ? 

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem do wymiany jest grafika , obudowa , płyta i procesor , obudowę proponuje kupić SilentumPC brutus m23 , będzie większa i lepiej wentylowana od obecnej ,to koszt około 150zł z przesyłką , a może uda się nieco mniej

niech wypowie się jeszcze ktoś inny , ale ja bym szukał i5 2400 + niedroga płyta pod LGA1155 ,

koniecznie trzeba dokupić ram ,grafika nie obsługuje directx11 , więc też radzę ją wymienić , np na radeona hd7770 którego można dostać poniżej 300zł , 

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem do wymiany jest grafika , obudowa , płyta i procesor , obudowę proponuje kupić SilentumPC brutus m23 , będzie większa i lepiej wentylowana od obecnej ,to koszt około 150zł z przesyłką , a może uda się nieco mniej

niech wypowie się jeszcze ktoś inny , ale ja bym szukał i5 2400 + niedroga płyta pod LGA1155 ,

koniecznie trzeba dokupić ram ,grafika nie obsługuje directx11 , więc też radzę ją wymienić , np na radeona hd7770 którego można dostać poniżej 300zł , 

Wole wymienić tylko to co już musi zostać wymienione czyli karta+procesor, no i pewnie do tego płyta głowna.

 

Zostawiamy.

 

 

W takim razie na co wymienić reszte?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...