Skocz do zawartości

Zdarta osłonka anteny(?)


Recommended Posts

Witam, dziś odebrałem nowego Asus Zenfone 5 i mam pewien dylemat... Po zdjęciu pokrywki znalazłem miejsce gdzie jest zdarty kawałek foli zabazpieczającej (chyba pod spodem jest antena). Czy w wypadku gdy jest to antena pojawią się jakieś problemy z zasięgiem/jakością rozmów?? Opłaca się wogóle to reklamować ? Dodam że nie jest to wielki kawałek - 1-2mm. Postaram się jakoś załączyć zdjęcie w komentarzu.

Użytkownik udostępnił element „DSC_0577.jpg”: http://1drv.ms/18y5smw w folderze publicznym mojego skydriva.

Link to post
Share on other sites

Przypuszczam, że antenka bo ten model posiada rozwidloną antenę a ta folia zabezpiecza właśnie środek widoczny na zdjeciu i dwa paski niżej. Tak czy inaczej - moje pytanie nadal aktualne : Czy może to wpłynąć w jakimś stopniu na działanie telefonu? Czy jest to po prostu zwykła naklejka... Znalazłem informacje pod spodem jest antenka http://3.bp.blogspot.com/-rNqNb8iiP6Y/U_LKrVkn86I/AAAAAAAADYA/6fPWM3tHbuU/s1600/ASUS-ZenFone-Smartphone-Android-Terbaik-yang-Maksimalitas.jpg

Edytowane przez Spartadays
Link to post
Share on other sites

Najlepiej przetestować osobiście. Sprawdź jak ten telefon radzi sobie z zasięgiem w porównaniu np. do twojego poprzedniego. Jeżeli Asus okaże się nie wystarczający, to możesz spróbować reklamacji.

Niestety nie wiem, czy tego typu osłonka ma jakiś wpływ na sygnał, czy działa tylko jako zabezpieczenie.

Link to post
Share on other sites

Dopiero dzisiaj kupiłem kartę sim do niego i jak narazie problemòw z zasięgiem ani z jakoscią rozmów nie miałem. Jak będę w sklepie gdzie go kupiłem to zapytam, może oni będą wiedzieć co daje ta osłonka oprócz wyglądu. A jak się uda to i zniżkę jakąś na etui zgarne :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...