Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam poszukuję telefonu do oglądania filmów , słuchania muzyki , internet , youtube itp 

Na telefon chciałbym wydać 700 zł 

Zastanawiałem się nad Nokią lumia 920 , Lenovo k900 lub LG ale sam nie wiem co będzie dobre.

Obecnie posiadam Samsunga galaxy s advence i muszę przyznać że już nie chcę żadnego samsunga telefon się scina nawet po wgraniu Romów ;/

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Uroki Androida.

 

Lumia 920 to antyk, pozsotałe także. Nie dużo lepsze od tego Samsunga.

 

Kup Lumie 535 za 470 zł

 

http://www.ceneo.pl/34747219#mh=z9W35DdW94009microsoftopsBiC4lzh9fQk98K5-DMiEkyhOQpTqyRXV1xiW9kkYp-cnq-VrpJCtdjGUvZb7xceUYbTlY8QRltBOGABX98Xz5umCaMExTkFrMxt19_BdeuIpnM8j-UxWnNlHx5zwL5CnHIg0ADw93iBV1_yCOaI5YgmtqZ0kmVfB4Q0OBd2dN5YWQI3TqNf-z_grrpr9y0

Edytowane przez 1234567890
Link to post
Share on other sites

Lumia 735 - będzie lepszym wyborem. Sam mam L920 - dwa lata temu była świetna, dziś nadal jest :) - używam jej i nie zmieniam - ALE - kupując dziś kupił bym Lumię 735. Ma dłuższy czas dzialania. Lumia 920 niestety miała bardzo krótki czas pracy.

 

Nie do końca :) z tym LG G2 - Lumia 735 ma slot na karty pamięci a G2  nie. Płynnością i szybkością mu dorównuje a nawet przewyższa. ma Ładowanie Indukcyjne, oraz znacznie lepszy przedni aparat.

 

Na dodatek L735 za rok nadal będzie mieć wsparcie - a LG G2 - NIE - obecna wersja Androida 5 będzie ostatnią.

 

Tak więc LG G2 nie jest taki naj - jeśli mamy zamiar używać telefonu dłużej, np. ponad rok to LG G2 przegrywa z Lumia 735. Bo za rok będziemy mieć LG G4, a G2 zostanie zapomniany.

 

G2 na dziś jest bardzo fajnym sprzętem, ale niestety Androidy bardzo szybko się starzeją.

 

Po za tym Lumię 735 nową kupimy za 650 zł spokojnie - a LG G2 nie, wolał bym jednak miec nówkę sztukę, a nie używany.

Link to post
Share on other sites

Przednia kamerka. Ale silny argument. Ja od paru lat np nawet ani razu nie odpaliłem

Prawda jest taka z tymi aktualizacjami w androidzie, że mało co wnoszą, głownie wygląd i drobne funkcje.

No nie wiem czy tak przewyższa. W G2 wszystko błyskawicznie działa. Jestem hard userem i zwiech jeszcze nie zauważylem Tylny aparat też ma lepszy

Jeden minus ten slot na karty sd

Ładowanie indukcyjne do 98% osób jest niepotrzebne bo szkoda im kasy na ladowarki. By dawali w zestawie to inna sprawa ale zestaw jest goły

 

G3 wyszedł i zanim go dopracowali i wypuścili kilka aktualizacji to wychodził gorzej od G2. Teraz nadal mu jie ustępuje

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...