Skocz do zawartości

Karta graficzna do 150/160 zł


Recommended Posts

Witam.

 

 

Potrzebuję grafiki do poniższego zestawu:

- procesor Intel Core Duo 2160 1,80GHz

- 2 GB RAM

- dysk 640GB

- zasilacz Chieftec 450W.

 

Obecna grafika to układ zintegrowany z płytą główną Gigabyte 945 GCM S2L.

 

Gram sporadycznie, nie ganiam za nowościami. Np taki Test Drive Unlimited i NFS World.

Aha. Jak duża róźnica jest między pamięciami 64 a 128 bity?

 

Proszę o pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu dołożyłbym 20zł do tej karty bo naprawdę warto http://allegro.pl/galaxy-8800gt-256mb-g ... 03768.html. Przydałoby się podkręcić procesor, żeby nie spowalniał GPU.

 

Jak duża róźnica jest między pamięciami 64 a 128 bity?

Zależy o jakim typie pamięci mówimy. Jeżeli DDR3 128bit porównujemy do DDR5 64bit w takim wypadku przepustowość jest identyczna.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

 

Potrzebuję grafiki do poniższego zestawu:

- procesor Intel Core Duo 2160 1,80GHz

- 2 GB RAM

- dysk 640GB

- zasilacz Chieftec 450W.

 

Obecna grafika to układ zintegrowany z płytą główną Gigabyte 945 GCM S2L.

 

Gram sporadycznie, nie ganiam za nowościami. Np taki Test Drive Unlimited i NFS World.

Aha. Jak duża róźnica jest między pamięciami 64 a 128 bity?

 

Proszę o pomoc :)

Jak już ma to być 8800GT to bierz wersję z 512Mb ramu no chyba że chcesz co chwilę zmieniać grafę.Wersja z 256Mb ram jest wyrażnie słabsza i jej zakup nie ma większego sensu.Po prostu mniejsza ilość pamięci ogranicza ewidentnie wydajność tej karty >>> http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=4 ... tr_numer=3 :)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

To patrz na link u mnie powyżej. Bierz i kartę na jakiś czas do Twoich wymagań masz.

Nie jest to wypas, ale wystarczy.

 

Właśnie się doszukałem, że można to traktować jako odpowiednik 8600GT z dużą ilością pamięci (niestety wolniejszej) i HDMI - więc nie jest źle :)

Link to post
Share on other sites

cholibka, jeszcze trochę i dojedziemy do kwoty 360 zł. proszę jeszcze raz uważnie przeczytać mój post.

Nie przesadzajmy 360zł za 8800GT ? :) Jakieś 3 miechy temu kupiłem dla kumpla Gigabyte 8800GT 512Mb w wersji OC z zalmanikiem za całe 180zł więc tak strasznie z ceną nie ma :) Oczywiście trzeba szukać,ale można trafić 8800GT w dobrej cenie.Zrobisz jak będziesz uważał to tylko moje zdanie.Pozdro ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...