Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć zastanawiam się nad zmiana smartfona, ponieważ mój LG L7 II zupełnie nie daje sobie rady nawet juz z pdf. Jestem studentem i jak wiadomo smartfon przydaje się jako pomoc naukowa itp. Dlatego moje wymagania to 4,5-5 cali, fajnie było by już mieć LTE mimo iż posiadam tablet lenovo S8 i zawsze mogę utworzyć hotspota itp. Lecz przeglądając rynek mam totalny meksyk w głowie sprzętu jest bardzo dużo i sam nie wiem na co się zdecydować, ostatnio moim uwagę przykuł np. HTC Desire 620 i Asus Zenfone lub Lenovo, lecz jeżeli chodzi o lenovo obawiam się o problemy z gwarancją itp. Od telefonu przede wszystkim wymagam płynnego działania system i bezproblemowego przeglądania internetu no i stosunkowo płynne działanie w średniowymagjących aplikacjach. Do gier sprzęt nie musi być od tego jest tablet. Ostatnio nawet zastanawiam się nad jakąś lumią. Naprawdę pomóżcie 1000 zł to zupełny max. Dlatego wolał bym propozycje nie sięgające maximum tej ceny a może coś bliższe 700-800 zł propozycje :) Pozdrawiam :D 

Link to post
Share on other sites

Używany LG G2. Do 1000 spokojnie znajdziesz idealnego. Bardzo dobry aparat i ekran, świetna wydajność i płynne działanie, ruszy każda gra na max detalach. Ma też lte. Posiada także dobra baterię

Ten htc, asus i lenovo nawet do niego nie mają startu i to w żadnej kategorii

Ja mojego kupilem za 800 w idealnym stanie, z półtoraroczną gwarancją i to już jakis czas temu. Lepszego w tej cenie nie znajdziesz

Link to post
Share on other sites

Może Motorola Moto G LTE lub Motorola Moto G 2nd Gen (lepszy wyświetlacz i aparat lecz brak LTE). Obydwie na najnowszym andku.

 

Jeśli coś na windowsie to ostatnio często polecana jest Nokia Lumia 735.

 

Jak wyżej wspomniał dawid0032, LG G2 jest zdecydowanie mocniejszy od tych co wymieniłem, jeśli uda Ci się wyrwać fajna ofertę. Chociaż troszkę przekracza 5 cali, które obrałeś za górną granicę.

Edytowane przez Pablo24
Link to post
Share on other sites

Również polecę LG g2, to świetny wybór pod warunkiem że wystarczy Ci 10,5gb wbudowanej pamięci bez możliwości rozszerzenia. Ma lte, bardzo dobry ekran, szybki procesor, funkcjonalna nakładkę, robi bdobre zdjęcia i świetne filmy o długo działa na jednym ładowaniu. Jedyna wada jest ograniczone miejsce na dane i śliska obudowa

Link to post
Share on other sites

W moim przyapdku na telefonie gier nie bedzie wiec 10 gb zupelnosci wystarczy pozatym dysk gogle, chumra itp. Jednak na takie G2 musial bym sporo czekac i upolowac ale napewno cos doradziliscie mimo iz niestety telefon przekracza budzet ale trzbea czekac teraz zblizaja sie targi w bartcelonie moze wyjdzie cos innego ciekawego i w rozsadnej cenie :) 

Link to post
Share on other sites

G2 używany przekracza budżet ? Ja kupiłem za 800 w idealnym stanie i to już jakiś czas teku więc do 1000 bez problemu kupisz.

Na to bym nie liczył bo zawsze po premierze ceny są wysokie i trzeba czekać aż spadną

Uwierz nic lepszego od G2 w tej cenie nie kupisz

Ewentualnie jeszcze Z1 compact. Do 1000 można kupić nowego

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...