Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: ~100zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: IE 3.0

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Steelseries Qck

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Dpi niskie, na IE 3.0 mam 400 dpi, nie mam nic przeciwko wyższym wartościom

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  ~30, ale zwiększam powoli sensa, uczę się grać na wyższym. Konieczność podnoszenia myszki co chwilę, aby ją ustawić na środku podkładki zaczęła mnie poważnie męczyć

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO głównie, do innych tytułów myszka nie ma znaczenia

§  Ile przycisków używasz w myszce: prawy, lewy, kółko wystarcza

§  Chwyt: fingertip grip (chyba)

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: obecna cierpi na double click, pęknięta

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): wygład myszy zupełnie nieistotny, boczne klawisze nie są obowiązkowe, ale na pewno nie zawadzą. Chciałbym się zmieścić w tych 100zł, mogę ewentualnie troszkę dopłacić, ale niewiele. 

Przy okazji, jeśli ktoś poleciłby jakąś podkładkę, tak 30-40zł, byłbym wdzięczny. Qck jest już w opłakanym stanie. 

Link to post
Share on other sites

CM Storm Alcor w granicy do 120zł to najlepszy wybór. Jeszcze w grę wchodzi TT Saphira, ale jest nieco droższa.

 

Jeśli budżet to naprawdę MAX 100zł to coś typu A4tech X747 jest ok:) bądź allegro: A4tech Avago 9500 :)

Link to post
Share on other sites

Alcor byłby bardzo dobrym wyborem chociażby ze względu na bardzo podobny kształt do IE.

 

Tak btw. 30 cm/360 to naprawdę nie jest niski sens, który wymaga ciągłego podnoszenia myszki.

Link to post
Share on other sites

Tak btw. 30 cm/360 to naprawdę nie jest niski sens, który wymaga ciągłego podnoszenia myszki.

 

To już chyba kwestia mojego przyzwyczajenia. Muszę mieć myszkę cały czas na środku podkładki. Ale to oczywiście przyzwyczajenie do wyeliminowania. 

 

Zastanawiam się więc poważnie nad Alcorem, faktycznie ma bardzo podobny kształt do mojego IE, czy jednak faktycznie warto dołożyć te ~50zł do niego zamiast zakupić x747? Różnica jest aż tak duża? 

 

Jeszcze jedno, jak jest z głośnością przycisków tych myszek? 

Edytowane przez MonopolyMoustache
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...