Skocz do zawartości

Retro giełda - zamienię / kupię / sprzedam


Recommended Posts

  • 1 rok później...
W dniu 3.10.2019 o 08:23, cooger napisał:

Czy ktoś nie przygarnąłby budy z 1999r? Sticker na zasilaczu - kwiecień 1999.

 

 

Buda do czyszczenia, zasilacz nie wiem czy działa, mogę dorzucić drugi podobny jakby co. Jeśli nie będzie chętnych na samą budę to może złożę w tym coś na PII, jeśli znajdę płytę i będzie do wzięcia w całości. Żadna rewelacja, ale szkoda wyrzucać.

 

Teraz to bym przygarnął %-)%-)%-)

Link to post
Share on other sites
W dniu 18.04.2021 o 21:43, buszi napisał:

W sensie Quake na Maca? Bo na PC są czasem te stare wydania Quake czy Doom.

no ten konkretny egzemplarz - quake gold w plastikiwym dvd-box. Wersja pudełka jest najważniejsza. A w tym pudełku chyba zawsze jest dopisek że jest na maca.

Link to post
Share on other sites

Pisz do tego gościa, patrząc na regał może mieć coś takiego.

https://www.olx.pl/d/oferta/big-box-pc-pl-wolfenstein-quake-1-2-3-half-life-unreal-hexen-CID99-IDH49ND.html

 

Bo tu jest za prawie 2 stówki :P

https://allegrolokalnie.pl/oferta/quake-3-iii-gold-team-arena-dvd-box

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
12 godzin temu, buszi napisał:

Znów mi się nazbierało DDR1 gdyby ktoś szukał jakiś zestawów 2x1GB.

 

 

 

1GB ostatnio są już ciężko sprzedawalne. Ostatnie zestawy 4x1GB to już za jakieś śrubki oddawałem :(

Link to post
Share on other sites

Wbrew pozorom jakoś to schodzi. Sprzedałem już z tych kompów z 10 takich zestawów lekko ale potrzeba czasu by się tego pozbyć. 256/512 od razu pakuję do elektrośmieci na odzysk, bo tego i za 5zł nie sprzedasz xD

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, buszi napisał:

Wbrew pozorom jakoś to schodzi. Sprzedałem już z tych kompów z 10 takich zestawów lekko ale potrzeba czasu by się tego pozbyć. 256/512 od razu pakuję do elektrośmieci na odzysk, bo tego i za 5zł nie sprzedasz xD

 

Nie no, z czasem schodzi, ale ostatnio zeszło chyba po czwartej czy piatej obniżce :D

Link to post
Share on other sites

Dosyć długo szukałem swoich xms-ów na ebayu, później jak już znalazłem to patrzyłem jeszcze przez miesiąc i odpuściłem. Ostatnio zobaczyłem w zakończonych coś takiego.

https://www.ebay.pl/itm/184894158835?hash=item2b0c8cf7f3:g:WkAAAOSwGUNgzJxG

A zagranica jednogłośnie twierdzi że Rev 1.0 to było w 100% BH-5 :(

Poza tym od pół roku nie widziałem u nas ani jednych kostek. Zaczynam myśleć o skupowaniu pudeł z ramem na odzysk i przetrzepywaniu tego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...