Skocz do zawartości

Retro giełda - zamienię / kupię / sprzedam


Recommended Posts

Witam!

Posiadam na sprzedaż Fujitsu Point 1600. W 200% sprawny,pen plus zasilacz w zestawie. O dziwo bateria mimo tylu lat również całkiem ładnie trzyma.Jesteś zainteresowany,podaj cene(realną)-jakoś się dogadamy ;)
(zdjęcia podeśle jak będzie ktoś zainteresowany)
 

Windows 98
Technical Specifications
CPU: Pentium® MMXTM 166 MHz
Memory: 32 MB SDRAM on-board
Expandable using 144-pin DIMMs
HDD: 2.5" Ultra DMA/33, shock mounted
LCD Resolution: 800x600
LCD Size: 10.4 in / 264 mm diagonal
LCD Technology: Passive (DSTN) Color
LCD Brightness: ~80 cd/m2 (nits)
Digitizer: Resistive tablet, 100 points per second sampling rate
Digitizer Resolution: 
Horizontal: 493 points/inch, 
194 points/centimeter
Vertical: 657 points/inch, 
259 points/centimeter
Audio: Sound Blaster Pro Compatible, full duplex
Battery: Lithium-Ion: 10.8 V, 2700 mAH
External Power: 16 VDC, 2.5 A
PCMCIA Compatibility Revision 3.0 (only the user-accessible slot is CardBus compatible)
Optional Internal Modem: Supported Data Protocols: V.90, X2, V.34, V.32bis, V.32, V.22bis, V.22, V.23, V.21, Bell 212A, Bell 103, V.42, V.42bis, MNP 2-5
Optional Internal Modem: Supported FAX Protocols: V.17, V.21 Channel 2, V.27ter, V.29, ITU-T Group III, EIA Class I, EIA Class 2.0
Optional Wireless LAN: Proxim RangeLAN2 6400 with flexible rubber antenna (1.9 in / 48 mm)
Built-In I/O: 
PCMCIA: 1 Type III (user-accessable)
1 Type II (embedded)
RS-232: DB-9
USB: 1 Series A receptacle
Phone: RJ-11 (with optional modem)
Kbd/Mouse: PS/2 6-pin DIN
DC In: EIAJ RC-5320A
Microphone: 3 mm jack
Headphone: 3 mm jack
Infrared: IrDA 1.1
FDD: Fujitsu Proprietary
Expansion: 120-pin Molex Connector
I/O Available via High-Usage Docking Contacts: Keyboard 
PS/2 Mouse 
DC In
I/O Available via System Interface Connector: RS-232 Serial 
Tx/Rx Serial 
Parallel 
Video Out 
Keyboard 
Mouse 
DC In 
Microphone 
Headphone 
FDD
Size: 11.7" x 8.7" x 1.4" / 296 mm x 222 mm x 36 mm
Weight: 4 lb. / 1.8 Kg (with battery pack)

YmEyNTU2NTcyZTZkZTk1MWNiNTM0ZmVjNDc5ZDA5
Edytowane przez sacredpl
Link to post
Share on other sites

Fajny sprzęt, tyle, że typowo kolekcjonerski, musisz trafić pasjonata.

 

Ja natomiast mam następujące potrzeby zakupowe:

 

Wykopałem już praktycznie wszystko na Retro 1997, ale żeby to zgrabnie wykończyć potrzebuję kilku elementów

 

Kupię za rozsądne pieniądze:

- obudowa AT, średniej wielkości (nie Big Tower) - z zasilaczem - w sumie mógłbym rozebrać Highscreena, ale trochę mi szkoda bo jest 'w oryginale'.

 

- DVD Hitachi GD-2000

 

- kabel passthrough (VGA) do Voodoo

 

Gdyby się komuś walał niepotrzebny a kompletny W95 OSR 2.1 (z ostatniego wypustu) za rozsądne pieniądze to również przygarnę.

 

Komp będzie wyposażony niestety 'tylko' w AWE32 bo ze zdumieniem stwierdziłem, że nie dysponuję AWE64!

Link to post
Share on other sites

Fajny sprzęt, tyle, że typowo kolekcjonerski, musisz trafić pasjonata.

 

Ja natomiast mam następujące potrzeby zakupowe:

 

Wykopałem już praktycznie wszystko na Retro 1997, ale żeby to zgrabnie wykończyć potrzebuję kilku elementów

 

Kupię za rozsądne pieniądze:

- obudowa AT, średniej wielkości (nie Big Tower) - z zasilaczem - w sumie mógłbym rozebrać Highscreena, ale trochę mi szkoda bo jest 'w oryginale'.

 

- DVD Hitachi GD-2000

 

- kabel passthrough (VGA) do Voodoo

 

Gdyby się komuś walał niepotrzebny a kompletny W95 OSR 2.1 (z ostatniego wypustu) za rozsądne pieniądze to również przygarnę.

 

Komp będzie wyposażony niestety 'tylko' w AWE32 bo ze zdumieniem stwierdziłem, że nie dysponuję AWE64!

 

 

 

 

Bede w pracy to poszperam bo o ile pamiętam gdzieś miałem te kable

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem jakiś czas temu za całe 5 zł Compaq DeskPro EN, potem dokupiłem kartę muzyczną SoundBlaster Live!(CT4670) oraz akcelerator graficzny Power Color S3 Virge/DX (SBL! 10zł + S3V 5zł). Wyczyściłem komputer, wymieniłem baterię CMOS, zmieniłem pastę pod procesorem oraz dołożyłem parę gratów (napęd CD, dysk twardy), zainstalowałem Windows'a 98 SE. Mając już takiego potwora chciałem pograć w parę starych tytułów, lecz niestety S3 Virge jest za słabym akceleratorem ;). W wymianie akceleratora ogranicza mnie magistrala PCI na płycie głównej oraz Riser.

Parę zdjęć:

 

 

 

OzQzEOg.jpg

 

4wqIhq8.jpg

 

IJOthnf.jpg

 

jQhi4pH.jpg

 

Przykładowy screen z Rollcage

 

gBFlRFW.jpg

 

 

 

Edytowane przez Arto90
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Robię trochę porządków więc jakby kogoś naszło na robienie czegoś na Socket A konkretnie nForcach to walić jak w dym, mam MSI, Asusy i Abity. Same larytasy :D K7S5A też mam jeśli ktoś ma ochotę na SIS-a :> Procesorów sporo również. 

Link to post
Share on other sites

Arto90 S3 virge to niestety był decelerator, miałem kiedyś takie cudo. Chociaż niektóre Tytuły działały elegancko. Ale bywało i tak że po uruchomieniu akceleracji gra wyglądała dużo lepiej ale i działała dużo wolniej.

Mam trochę tej starej elektroniki to zobaczę może dziś czy jest coś ciekawego.

Na pewno kojarzę p2 333 z płytą i ramem tylko trzeba będzie sprawdzić czy działa.

Link to post
Share on other sites

Na wymianę mam Radeona 7000 VE.

Przed 2001r sprzedawany jako Radeon VE. Nie ma sprzętowego T&L, nie ma HyperZ, wersja z 64MB pamięci DDR.

Wydajność na poziomie Geforce 2MX, Kyro II. Sprawdzałem ją na platformie z Pentium II i działa dobrze.

 

http://oi65.tinypic.com/wcbgoz.jpg

Link to post
Share on other sites

Może jakąś dźwiękówkę na ISA ? Albo Rive TnT2 ? Albo GF 256 ? Albo pełnego GF2 ?

Albo GF3... lub cokolwiek od 3dfx'a :->

Albo magnetofon do C64 :) Może być również jakiś joystick albo pad pod gameport (PC).

Jestem otwarty na propozycję.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...