Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ok to zmienię z mgsm na gsm arenę.


Jeszcze się zastanowię. Może którys z tych wezmę Note 3 bym wziął bez problemu ale za duzy jak dla mnie jak bym chciał to bym zamiast tak dużego telefonu kupował tableta. 

Edytowane przez Dynamo
Link to post
Share on other sites

"Interesują mnie znane marki takie jak ... Samsung", a chwilę później "ja bym jednak nie chciał TW". Dobre audio, ale bez S5 i M8. Po prostu jeszcze nie powstał telefon, który spełniłby wymagania autora.

Co z Xperią Z3, albo Lumia 930?

Link to post
Share on other sites

Lumia nie bo windows a ja tylko i wyłacznie wolę Androida.


A nad Z3 sie właśnie zastanawiam. A jak sie zdenerwuje to wezmę coś z tych telefonow co wyjdą 1 marca poczekam aż troche stanieją i tyle. Poczytam co o nich piszą i będe wiedział na czym stoję.

Edytowane przez Dynamo
Link to post
Share on other sites

Jest to jakieś rozwiązanie, ale będziesz musiał zwiększyć budżet.

Na chwile obecną najlepiej zapowiada się Samsung Galaxy S6. Będzie posiadał Exynos-a, a więc prawdopodobnie DAC od Wolfsona (świetne audio). Ponadto będzie wykonany w 14nm procesie, podczas gdy konkurencja używa 20nm. Warto również zwrócić uwagę na nowy RAM, umieszczone w jednym układzie z pamięcią (ma być szybciej i taniej). Jak jednak będzie, dowiemy się dopiero po premierze.

Link to post
Share on other sites

Nie wiadomo jeszcze jak będzie zrobiony, ani jak będzie wyglądał.

Który będzie najlepszy? Jak juz mówiłem dowiemy się po premierze.

P.S.

8 rdzeni nic nie znaczy. Każdy nowy, flagowy układ będzie miał magiczne "8 rdzeni" (zarówno snapdragon 810, jak i Exynos).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...