Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie postanowiłem  zakupić jakiś telefon w tej cenie ewentualnie jeśli telefon będzie wart to mogę dopłacić 100zł lub 200zł. Telefon będzie przeznaczony do gier, internet LTE, słuchanie muzyki na słuchawkach i na tym mi najbardziej zależy, robienie zdjęć (nawet dużo) i tym lepiej by było jakby telefon miał dużo megapixeli. Ekran to by był najlepszy 5 calowy. Chińskie telefony mnie nie interesują i te nieznane firmy też mnie nie interesują.Interesują mnie znane marki takie jak HTC, LG, Samsung itd. Czytałem na tym forum i na innych że często polecacie LG G2 patrzyłem na niego i jeśli miałbym go brać to tylko 32gb a ta wersja podobno nie ma gwarancji w Polsce więc tez odpada i dźwięk z tego telefonu tez nie jest najlepszy. Dlatego mam problem z wyborem i dlatego tez zwracam się do was o pomoc. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Edytowane przez Dynamo
Link to post
Share on other sites

To że masz niewiadomo ile mpx to nie znaczy, że zdjęcia będą dobre. Chwyt marketingowy na ilość pikseli.

Za OK 1650 zł kupisz LG G3 wersja 32gb z 3gb ramu. Bardzo dobry aparat, wydajność. Ewentualnie wersja z 16gb i 2gb ramu też może być :)

HTC One E8. Tańsza i plastikowa wersja M8 z lepszym aparatem i podkręconym prockiem. Za ok 1400 można zdobyć

Meizu Mx4. Jest już dostępny w Polsce np w komputroniku, nie ma więc problemu z gwarancją. Bardzo dobry aparat. Jest od Sony, ale lepiej wykorzystany potencjał. Duży i fajny ekran

Samsung Galaxy Note 3. Fakt jest sporo większy lecz jest bardzo dobry. Aparat robi bardzo dobre zdjęcia. Ma też fajny rysik, przydatny podczas przeglądania internetu

Sony Xperia Z3 compact. Podzespoły te co w dużym Z3 lecz w kompaktowej obudowie. Niezly aparat, dobre głośniki stereo

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

To tak:
-Htc One E8 jakoś mi za bardzo nie przypadł do gustu jakos wolę M8 tylko że słaby aparat

- LG G3 32GB 3 GBram w tym telefonie podobno coś za mocny ekran wpakowali i telefon dostaje śfira grzeje sie itd.
-Note 3 byłby ale za duży i do kieszeni sie nie zmieści a pozatym nie ma LTE
- Z3 compact tylne szkło jest wrażliwe i pęka Już bym wolał z3
Chyba nie można znaleźć idealnego telefonu bo każdy ma jakieś wady.

Link to post
Share on other sites

Tak Note 3 nie ma LTE. Nie mam pojęcia jaki telefon wybrać. Nie chce później sprzedawać telefonu bo trafiłem na felerny model.


A dźwięk w G3 jak wypada dobry? Jak G3 sie spisuje  w tych moich wymaganiach? Ile bateria trzyma?

Link to post
Share on other sites

Widzę, że nie masz zbyt wiedzy na tej temat bo Note 3 ma lte. Miałem przez jakiś czas i był

Tu masz nawet specyfikację

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxynote3lte/

Szału nie ma.co do dźwięku. Najlepszy ma htc

Bateria. Ile korzystasz tyle spadnie jak w każdym. Ja nie używam w oszczędnym trybie. Każdego wydoję ze 100% do zera w dzień bez problemu

W oszczędnym trybie nie wiem

Link to post
Share on other sites

Note 3 LTE ma LTE a myślałem że chodzi o normalną wersję Note 3.

 

Note 4 ma LTE, więc nie wiem skąd Ty takie dane bierzesz.


 

My mówimy o Note 3 a nie Note 4.


  • mój budżet : 1500 +/-
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : komis
  • nówka czy używka : NOWY
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 4,5-5,5
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia  do gier, internet LTE, słuchanie muzyki na słuchawkach i na tym mi najbardziej zależy, robienie zdjęć (nawet dużo)
  • moje najważniejsze wymagania : nie lagowały gry i aplikacje, żeby wytrzymał jeden dzień na baterii do wieczora bo wieczorem zawsze ładuje telefon do rana, ładnie grał na słuchawkach, dobre zdjęcia robił, był szybki.
Link to post
Share on other sites

Jak zauważył mmm555, warto poczekać do marca. Na targach MWC zostaną zaprezentowane flagowce kilku firm, co zaowocuje spadkiem cen obecnych topowych modeli.
Osobiście mogę Ci polecić Galaxy S5 w wersji z Snapdragonem 801. Świetny aparat, bateria trzyma naprawdę długo (dodatkowo masz klasyczny tryb oszczędzania energii i ultra), prędkość działania świetna (posiadam wgranego Androida 5.0), najlepszy ekran w swojej klasie, jakość dźwięku na słuchawkach w ścisłej czołówce (swego czasu tylko HTC M8, z racji na wbudowany wzmacniacz, mógł się równać).

Link to post
Share on other sites

Lg G3 chyba nie będe brał i tak bo słaba jakość dźwieku na słuchawkach jest.


Ja bym brał HTC ONE M8 ale ma słaby aparat i go nie biore a szukam czegoś innego.


Galaxy S5 mi sie jakoś nie podoba.

Edytowane przez Dynamo
Link to post
Share on other sites

Pisze tak bo trochę akurat czytałem o tych modelach i wiem co i jak a te modele co piszecie to zaraz sprawdzam na mgsm.pl


Ja po prostu nie chce za chwile oddawać telefonu na gwarancje bo coś się popsuje albo trafie na felerny model. Problemem jest to zrozumieć?

Link to post
Share on other sites

Wszędzie możesz trafić na felerny model, aż tak ciężko to zrozumieć?

Każdy wypisał Ci tu parę telefonów i zalety.

Masz kasę dołóż do note 3 i będziesz zadowolony. Z g3 32 gb, albo Z3 również, więc nie wiem czemu tak drążysz ten temat.

Swoją droga mgsm.pl to syfiasty portal i są często błędy w specyfikacji. Polecam gsm arena.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...