Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Bardzo mnie zainteresował smartfon podany w tytule tematu. Chciałbym się dowiedzieć następujących rzeczy.

1. Ile bateria wytrzymuje podczas ciągłęgo korzystania z GG/FB?

2. Jak wygląda przęglądanie intenetu na IE? Jest dramatycznie? Instalować Chrome'a?

3. Jak wygląda sprawa z oglądaniem filmów na YT i video? Dramatyczna "pikseloza" czy da się przeżyć?

4.Czy tylni aparat jest szybki? Mam tendencje do "ruszania reką" jak nie trzeba.

5. I ostatnie. Lepiej wziąć L535 czy L730/735. Zależy mi głównie na przeglądaniu internetu/GG/FB/oglądaniu filmów na YT, więc tu by się lepiej spisała chyba córeczka Microsoft'u?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Lumia 735 jest zdecydowanie lepsza, pod każdym względem - po za ceną :)

 

Jak Masz wybor to bierz L735.

 

Bateria przy normalnym używaniu 2 dni wytrzyma.

IE na WP i na Windows 8 jest jedą z najlepszych przegladarek :) - Chrome jest gorsze :) - wiem, ze to nieprawdopodobne, ale ja po dwóch latach i na Lumii i na tabletach nie używam nic innego niz IE.

YT - nie ma pikselozy, ogląda się dobrze - pomijam "wygodę" małych ekranów :) dla mnie 10.8 cali na Venue 11 pro to trochę za mało :)

Aparaty w L535 i L735 maja stabilizację optyczną, oczywiście aparat w L735 jest znacznie lepszy :)

 

Jak pisałem wyżej - Lumia 735 jest znacznie lepsza niż L535 - szybszy procesor, znacznie lepszy ekran, znacznie lepszy aparat tylni, przedni aparat z L735 to tylni w L535 :) - do tego Masz Ładowanie Bezprzewodowe.

Link to post
Share on other sites

UC Browser - jest bardzo dobry, wielu go chwali.

 

SURFY - też wielu poleca, niektórzy twierdza, ze jest lepsza niż UC czy Maxthon :)

 

Mi osobiście nigdy :) IE nie "wywalił" się - więc nie używam innej niż IE.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...