Skocz do zawartości

Nowa klawiatura do 300zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Akcedi,

Recommended Posts

Witajcie.

Moja dotychczasowa klawiatura padła i wszelkie próby reanimacji nic nie dały. Muszę jak najszybciej zaopatrzyć się w nową. Szukałem już na internecie klawiatur, lecz nie znalazłem takiej jaką bym chciał, czyli: niski profil skoku, przynajmniej 2x gniazdo usb, klawisze multimedialne (play,next,prev itd.), oczywiście układ standardowy oraz podświetlane klawisze. Klawiatura używana będzie do grania oraz przede wszystkim programowania. Mile widziane jakieś dodatkowe przyciski funkcyjne.

 

Znalazłem jedną, która spełnia moje wymagania, lecz jest ona naprawdę droga oraz wg. mnie zbyt bajerancka - mowa o SteelSeries APEX Gaming.

 

Co do ceny, to nie chcę wydawać fortuny na klawiaturę i cena którą podałem w nazwie jest już totalnym max.

 

W ostateczności chyba kupię Dell 0U483D

 

Czekam na opinie i propozycje.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Nikt, nic?

Link to post
Share on other sites

Nie ma nigdzie klawiatury której szukam w dobrej cenie... Kupiłem na razie jakieś gó**o z Kauflanda za 10zł, bo nie miałem na czym pisać. Miałem zamiar kupić Natec Medusa 2, ale opinie odrzucają. Myślałem nad Tracer Gender, ale tutaj odrzuca mnie układ klawiszy, który jest po prostu nieprzyjemny. Nie mam pojęcia co kupić. Same gówna są do 150-200zł. Albo mają huby USB, ale nie mają całej reszty, albo odwrotnie. Czy naprawdę nigdzie nie ma żadnego chinola podobnego do APEX Gaming?

Link to post
Share on other sites

W tym przedziale cenowym będzie ciężko zorganizować coś co spełnia wymagania przez Ciebie wymienione. Aby poruszać się swobodnie w doborze klawiatury to trzeba by było założyć budżet 300-400zł. Niestety.

Ale zobacz jeszcze

Gigabyte Aivia K8100 V2 może załatwi sprawę fakt delikatnie więcej niż 200zł

Thermaltake Challenger tutaj też może coś dla Ciebie.

TteSport Cahllanger Illuminated- kolejny temat

Opcjonalnie Ozone Blade

Link to post
Share on other sites

W tym przedziale cenowym będzie ciężko zorganizować coś co spełnia wymagania przez Ciebie wymienione. Aby poruszać się swobodnie w doborze klawiatury to trzeba by było założyć budżet 300-400zł. Niestety.

Ale zobacz jeszcze

Gigabyte Aivia K8100 V2 może załatwi sprawę fakt delikatnie więcej niż 200zł

Thermaltake Challenger tutaj też może coś dla Ciebie.

TteSport Cahllanger Illuminated- kolejny temat

Opcjonalnie Ozone Blade

Hmm... Ciekawe są te klawiatury, które podałeś. Szukając nie wpadłem na nie. Aivia oraz Challenger są naprawdę fajnymi klawiaturami, a i cenowo - widząc ok. 200-250zł to myślę, że o wiele lepiej, niż ten APEX :)

 

Oczywiście temat jeszcze nie zamknięty, ponieważ nadal szukam - może ktoś zaproponuje coś lepszego? :)

Link to post
Share on other sites

A coś tańszego? Fajnie byłoby mieć jedną z wymienionych klawiatur, lecz budżet zmalał i teraz jestem w stanie wydać max 100-150zł. Można by coś z tych moich wymagań odrzucić, lecz klasyczny układ klawiszy oraz klawisze multimedialne muszą być.

Link to post
Share on other sites

A coś tańszego? Fajnie byłoby mieć jedną z wymienionych klawiatur, lecz budżet zmalał i teraz jestem w stanie wydać max 100-150zł. Można by coś z tych moich wymagań odrzucić, lecz klasyczny układ klawiszy oraz klawisze multimedialne muszą być.

Do 150zł bierz klawiaturę nożycową (X-Scissors) Gigabyte K7, Natec RX22 - czy co tam znajdziesz ciekawego :)

Link to post
Share on other sites

Jednak będę musiał zrezygnować z niektórych rzeczy, bo żeby mieć to wszystko co chcę, to trzeba wydać przynajmniej 300zł.

 

Zastanawiam się nad zestawem (bo w sumie myszkę też bym wymienił)

http://allegro.pl/zestaw-klawiatura-mysz-cm-storm-devastator-gratis-i5105030943.html
lub
http://allegro.pl/zestaw-dla-gracza-graczy-cm-storm-octane-avago-i5153690685.html

 

Co bardziej polecacie?

Link to post
Share on other sites

Jednak będę musiał zrezygnować z niektórych rzeczy, bo żeby mieć to wszystko co chcę, to trzeba wydać przynajmniej 300zł.

 

Zastanawiam się nad zestawem (bo w sumie myszkę też bym wymienił)

 

http://allegro.pl/zestaw-klawiatura-mysz-cm-storm-devastator-gratis-i5105030943.html

lub

http://allegro.pl/zestaw-dla-gracza-graczy-cm-storm-octane-avago-i5153690685.html

 

Co bardziej polecacie?

Nie kupuj tych zestawów, pełno problemów, wszystko się szybko psuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jest sens płacić aż 250zł za klawiaturę??

 

Co do tych co tych podanych tutaj wybrałbym najlepiej tego Corsair'a. Aivia ma problemy z tym panelem dotykowym ponoć, a tt esport jest za drogi (bo jeżeli brać już klawiaturę, to Challenger Pro, która kosztuje niestety zbyt dużo).

 

Polecacie tego Raptora? Ktoś ma? Dobrze się sprawuje?

Link to post
Share on other sites

No niestety Corsaira już nigdzie nie dorwę. Ślad po nim zaginął na polskich sklepach. Wyczytałem dodatkowo, że nie jest to klawiatura mechaniczna - na polskich stronach pisali iż jest mechaniczną klawiaturą...

 

Podejrzewam też, że opis tej aukcji: http://allegro.pl/corsair-raptor-k65-rubber-usb-gaming-i5100748312.html

 

jest opisem do K40, ponieważ Raptor K65 nie wygląda tak, jak na zdjęciach tutaj...

 

Ktoś może zna podobną klawiaturę do K40?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Na Polskim rynku jest sporo pomyłek w sprawie tych dwóch klawiatur. Są one bardzo często mylone. K40 nie jest mechanikiem a K65 tak. Jeżeli chciałbyś czegoś co przypomina K40 a jest mechanikiem zarazem to pojawił się nowy produkt od Ozone nazywa się Strike Battle Lecz będzie droższa niż Twój zamierzony budżet.

Jeżeli uda się wyrwać K40 to bież, a jeżeli nie to rozważ coś od CM albo od QPAD MK.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...