Skocz do zawartości

Wybrór smarfona i smartwatcha znana marka czy dobre parametry ?


Recommended Posts

Witajcie, jestem w trakcie wyboru nowego smartfona oraz smartwacha na rynku jest takie nasycenie ofert różnych producentów i propozycji że chcę zasięgnąć opinii fanatyków. Aktualnie posiadam Goclevera Insignie 500 i powiem szczerze że od pewnego czasu zacząłem przekonywać się do tych chińskich produktów mało znanych marek. Potrzebuje telefonu do multimediów, aplikacji ważny też jest dla mnie sam wyświetlacz (chodzi o nasycenie kolorów, czułość, wytrzymałość) a także aparat fotograficzny. Gry odpadają całkowicie także tego nie biorę pod uwagę. Po wstępnej selekcji wybrałem następujące modele.... 

 

- Meizu MX4 

- Xioami Mi4 

- Samsung Note 3 

- Samsung Galasy S4

 

Teraz pytanie który wybrać? każdy ma swoje plusy i minusy. Oczywiście biorę też pod uwagę cenę która niesamowicie przychyla się do wyboru Meizu ale czy procesor Mediatek daje rade? i czy ekran będzie z tak ładnymi barwami jak ten od samsunga? Z kolei Meizu ma aż 20MPx aparat ale czy będzie robił lepsze zdjęcia niż ten 13MPx od Samsunga??? Miedzy MX4 a NOTE3 jest  500zł różnicy wiec wybór jest trudny pomożecie? 

 

Co do smartwacha ma ładnie wyglądać służyć do odbierania połączeń, możliwości wysyłania smsów oraz fukcji typu sprawdzanie tętna etc. Oczywiście cena też jest istotna a róznice dość duże

 

- Goclever Chronos Colour 

- Sony Smartwach 2 

- Samsung Gera 2 Neo

 

Goclever kusi ceną a także ciekawymi funkcjami i dużymi możliwościami dzięki aplikacji dedykowanej od Goclevera która można pobrać z kolei Sony jest lepiej wykonany albo bardzo ubogi w fukcje bodajże nawet nie mozna napisać sms z poziomu smartwacha no i pozostaje samsung najdroższy z wymienionych ale czy wart dopłaty ?? :)

 

Proszę o jakieś porady i pomoc :-)

Link to post
Share on other sites

Meizu to aktualnie najwydajniejszy smartfon i jest w koncu w Polsce :) chyba wybrałbym wlasnie jego. Jest też ciekawie wykonany

Co do aparatu to Robert Nawrowski ma go właśnie na testach i będzie wrzucał kolejne recenzje i na pewno kwestia aparatu będzie poruszona osobno :) 2 recenzje już na youtube wrzucił

500 zł to sporo różnicy jednak pamiętaj że nie można rozbudować pamięci a 16 gb w dodatku niepełne może szybko stopnieć

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...