Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema, mam w planach kupno telefonu. Mój budżet wynosi ok. 600zł. Koniecznie system Android, bo chce się przenieść z windowsa. Telefon mam mi służyć na codzień, płynność działania, rozmowy, sms, internet i podstawowe apki. Fajnie jakby miał też w miarę dobry aparat. Telefon chciałbym kupić w sklepach sieciowych typu saturn czy mediamarkt oczywiście nowy. Podrzucicie jakieś propozycje, sam kompletnie nie mam głowy do tego, tyle teraz jest tych telefonów, że nie wiadomo co i jak. 

 

Na oku mam LG L90 co wy na to?

Link to post
Share on other sites

No to tak:

  • mój budżet : ok. 600zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Sklep sieciowy 
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 4,3-4,7
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : na codzień, internet, rozmowy, sms, czasem jakas gierka, 
  • moje najważniejsze wymagania : płynność działania, w miarę dobry aparat
Link to post
Share on other sites

Po prostu mnie to ciekawi. Co za tym idzie. Na olx np albo allegro można znaleźć w cenie z sieciowek lepsze telefony np od kogoś kto dostał na przedłużenie umowy. Można odebrać osobiście i sprawdzić czy wszystko się zgadza. Gwarancja jest ta sama

Link to post
Share on other sites

Lumia 735 - za 600 zł nówka od kogoś kto przedłuzył umowę. Znacznie lepsza od L625, lepsza też od LG G2 Mini czy Moto G2.

 

Z Androidów to właśnie LG G2, Moto G2, HTC 610 - spokojnie "wyrwiemy". - zakładam, że kupujemy od kogoś kto przedłużyl umowę, odbieramy osobiście i mamy komplet dokumentów z dowodem zakupu włącznie. :)

Link to post
Share on other sites

Po patrze coś na allegro, może coś się trafi, chyba ten LG jakoś mnie najbardziej interesuje 


Hmm... popatrzyłem trochę, poszperałem i chyba zdecyduje się na LG L90, ale ciekawią mnie jeszcze Wasze opinie na temat tego tel. Używa ktoś? Może się podzielić wrażeniami i jakoś go ocenić

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...