Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Posiadam obudowe ZALMAN Z3 PLUS i mam zamiar dodać do niej nieco światła (czerwonego).
Czym polecacie oświetlić PC'ta? Katody/LED? Celowałem na początku w taśme LED ale nie mam zbytnio pojęcia jak ją podłączyć a w katodach wystarczy tylko przyczepić pod molexa i prawie gotowe.

Czy może podświetlane wentylatory?

Link to post
Share on other sites

najlepiej podświetlane wentylatory a jak już to  taśma   led pod molexa i tyle

osobiście mam taśmę led pod molexa 12v jeśli podepniesz pod 7v bedzie tylko słabiej świecić 

Edytowane przez wojciechpiwo
Link to post
Share on other sites

Podświetlane wentylatory sobie odpuść. Funkcją wentylatora jest pchanie powietrza, a podświetlane wentylatory najczęściej kuleją pod tym względem. Katody nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Kupujesz pasek led. Lutujesz do niego molexa/3pin/4 pin i po problemie. 

Link to post
Share on other sites
IMO - w mojej opinii, jest to na tyle czesto uzywane skort w internetach, ze az wstyd nie wiedziec :}

takis cwaniś  to opisz bo mam za daleko do googole   :wariat:

Edytowane przez wojciechpiwo
Link to post
Share on other sites

 

 

az wstyd nie wiedziec
 

Teraz jak to napisałeś, to poczułem wstyd przez to, że sam go użyłem wielokrotnie, choć większym wstydem byłoby dla mnie nieużywanie polskich znaków lub pisanie zdań/słów nie wiadomo w jakim języku, np:

 

 

jest to na tyle czesto uzywane skort w internetach
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kurcze zniknalem, a nie moge tak tego zostawic. Chopoki, moze mam dziwne poczucie humoru, ale w internetach patrzcie na wszystko z przymruzonymi oczami przez palce. Ile to tego hipokratyzmu(slowo zaslyszane, mam nadzieje, ze zrozumiecie) we wszystkim, po co sie przejmowac? :D

 

Moze w tamten dzien bylem zgryzliwy i chcialem podrasowac sobie ego, kto wie?

Haha, mam nadzieje, ze zrozumiecie co by miedzy nami zgrzytow nie bylo.

Edytowane przez ZQooS
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...