Skocz do zawartości

Podpisz petycję !!!


Recommended Posts

Wiem że to forum może nie jest do takich celów stworzone ale warto poruszyć temat torturowanych i zabijanych zwierząt. To nic was nie kosztuje a możecie podpisać się pod petycją która zaprzestanie jakże nieludzkiego traktowania zwierząt w krajach azjatyckich. Do tej pory uzbierano niecałe pół miliona głosów a potrzeba miliona. I tu nie chodzi o sam fakt zabijania ich dla mięsa bo taka natura człowieka ale o fakt bestialskiego znęcania się nad nimi.Ludzi których tracono i torturowano w obozach zagłady jest nam szkoda a co w takim razie mają powiedzieć zwierzęta które w równie okrutny sposób kończą swój żywot !!!!. Śmiało i z pełną odpowiedzialnością porównam Chińczyków Koreańczyków Polaków i wiele innych nacji do Gebelsowskiej propagandy o eksterminacji Żydów.

 

ZWIERZE CZUJE TEN SAM BÓL CO I MY -- WSADŹ JEDNE Z DRUGIM ŁAPĘ DO WRZĄTKU ZOBACZYMY JAKI BĘDZIE EFEKT.

 

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

http://www.ptroa.co.il/petition/

 

A to potwierdzenie co dzieje się z bestialsko mordowanymi zwierzętami !!

 

http://www.viva.org.pl/index.php?&id...ash=98d22c8f8f

Link to post
Share on other sites

Od zawsze mam zwierzaki w domu, psy a teraz kota...nie chcę się nawet wypowiadać na temat ludzi którzy maltretują zwierzęta bo to nie ludzie. W moim przekonaniu są niespełna rozumu i dodatkowo sadystami, w naszym kochanym kraju odpowiednie ustawy są ale co z tego skoro nikt tego nie respektuje.

 

Link to post
Share on other sites

tu nie powinno być petycji o NIE zabijaniu psów tylko o NIE zabijanie psów w taki sposób. Pies jest to zwierze które w ich kulturze jest jadalne więc w czym widzicie problem ? Zmienić należy natomiast sposób uśmiercania tych psów na humanitarny. Akurat rażenie prądem jest bardzo humanitarnym sposobem który od wielu lat jest stosowany do uśmiercania bydła.

Idąc tym tokiem rozumowania niedługo będziemy jeść powietrze, psa nie wolno, konia nie wolno.

Link to post
Share on other sites

manioor dokładnie o tym piszę tu nie chodzi o fakt zabijania dla mięsa, tego nie zlikwidujemy co kraj to obyczaj ale sposób w jaki są przetrzymywane, przewożone i zabijane tu jest pies pogrzebany.

 

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI TE ZWIERZĘTA POTRZEBUJĄ KAŻDEJ POMOCY

 

Co do twierdzenia o właściwościach rażenia prądem owszem ta metoda wydaje się najbardziej humanitarną ale no właśnie ...

 

po 1.świnia rażona prądem ogłuszana jest raptem na okres 1 min. a wisi na haku znacznie dłużej aż do momentu poderżnięcia gardła. Czyli w pełni świadomie odczuwa ból i kończy swój ziemski żywot.

po 2.brak instruktarzu i wyspecjalizowanych pracowników do obsługi tego typ urządzeń.

 

http://www.ferma.viva.org.pl/index.php? ... 7&Itemid=1

Link to post
Share on other sites

Chciałbym dodać jeszcze jedno bo dużo ludzi mówi a po co i na co to i tak nic nie zmieni.

Może i nie zmieni ale zawsze trzeba liczyć na to że w końcu ludzie dojrzą jakie niewiarygodne cierpienie dotyka zwierzęta i zastanowi się nad ich losem.

 

Kupując jajka myślimy że jemy zdrowo i naturalnie. Zwykle zabieramy z półki te najtańsze bo ktoś powie jajko to jako. Nic bardziej złudnego te najtańsze oznaczone są nr 3 (z boku na skorupce pierwsza liczba od lewej). Są to jajka od niosek które całe swoje życie spędzają w klatce nie przekraczającej kartki A4 bez możliwości poruszania się, rozprostowania skrzydeł, normalnego załatwienia potrzeb wypróżniania się, karmione antybiotykami i zmodyfikowanymi paszami. Oczywiście do tego dochodzi ogromy stres.

Nazywa się to chów przemysłowy. W podobnych warunkach żyją świnie i krowy.

 

KUPUJMY JAJKA TYLKO OZNACZONE NUMERAMI OD 0-2.

 

Na całe szczęście UE od 1 stycznia 2011 roku wprowadziła zakaz hodowania kur niosek w taki sposób.

 

Ale żeby było śmieszniej nasz polski rząd zgłaszał niezadowolenie w tej sprawie i chciał aby ten przepis w Polsce nie obowiązywał.

Link to post
Share on other sites

no straszne... ale to, że ktoś je psa nie znaczy że jest chorym sadystą. Wystarczy, ze urodził się w kraju w którym je się psy. Jest to też czysta hipokryzja w ustach jedzącego krowie hamburgery, świńskie schabowe (wiecie, ze świnie są inteligentniejsze od psów?). Nie są moze takie milusie jak szczeniaczki labradora ale w końcu nie ich wina że urodziły się świniami, nie? Różni ludzie, różne zwyczaje.

Link to post
Share on other sites

ale tu petycja jest nie o niejedzenie psa tylko jesli juz zabic, to w sposob zeby nie cierpialy... ogladnij filmik z drugiego linku i powiedz czy chcialbys byc zywcem obdarty ze skory i pozostawiony na smierc z bolu i wykrwawienia

Link to post
Share on other sites

a to świnie :) jak tak robią.

Ale faktycznie, serio, nie oglądałem do końca, jak się znęcają to już jest chore. Normalnemu człowiekowi nie przychodzi łatwo swiniobicie, moja babcia nawet ja kure trza bylo ściąć (rosół!) to się ociągała. Ale czego dobrego się spodziewać po azjatach? Szwagier jeździł lanosem to też wie, że niczego dobrego....

Link to post
Share on other sites

na luzie lol buhahahahahahaha. Dobre.... Nie zauważyłem... to jest dopiero chore, że taki temat leży w dziale "na luzie" - jesteście chorzy jesli was to bawi. Dziwne bo czytając was miałem wrażenie, że współczujecie tym zwierzętom, widać pozory mylą, daję sygnał do admina/moderatora, niedobrze mi się zrobiło przez was.

Link to post
Share on other sites

a co myslisz ze uda im sie to ?? nie, jedyne co moga wskurac to zabijanie ich w spsob normalny, ciekawe czy jak zbiore 100 tys podpisow to nie bedizemy zabijac kur ? co najwyzej nie bedizemy sie nimi bawic , patrzec jak bez glowy lataja

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...