Skocz do zawartości

Kupno w morele.net FD XL R2


Recommended Posts

Witajcie.

Nie które osoby wiedzą że jestem w trakcie wymiany obudowy z Midi R2 na wiekszego masywnego XL R2.

Wiadoma sprawa że człowiek zawsze szuka tam gdzie taniej, ale z głową... Zakup postanowiłem dokonać w morele.net Nie są to moje pierwsze zakupy u nich wiec czemu nie? W miedzy czasie zakupilem w sklepie Proline Nactua U14S oraz i7 4790k, myslałem czy nie zamówić i tam obudowy ale front nie był czarny ;) To chyba był błąd...

Obudowa w Morele zamowiona 11 lutego, a przewidywany dzień odbioru 17 luty - masakra.

Jak sie okazało dostaje maila 13 lutego z możliwością odbioru. Co ma miejsce nastepnego dnia. W sklepie dostaje obity karton z wgniecionym rogiem na dole. Mowie sprzedawcy, a on że towar był na palecie i to tylko karton + oklejony taśmami. Mówie sobie " karton nie obudowa i jest jak jest biore bo i tak już jestem spòźniony do pracy a jeszcze przedemną 20 minut żeby do niej dojechać)

Wieczorem sprawdzam i pukam sie w głowe " PO CO JA TO BRAŁEM"

Karton wyglądał jakby wrócił z Doniecka, a obudowa za nakretkami od boku ma odpryski farby. Doszedłem do wniosku że to na 100% ze zwrotu.

Skorzystalem z wymiany 3 dniowej oddając obudowe 16 lutego. Do dnia dzisiejszego czekam na informacje, a zwłaszcza obudowe. Jesto jakaś masakra bo nikt nie daje mi żadnej konkretnej infirmacji.

Zdjecia wyśle później.

 

Nie jest to żadna antyreklama ale miejcie to na uwadze!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

PO CO JA TO BRAŁEM

 

No właśnie, po co ?

 

Każdy sklep zwraca w mailach uwagę, aby w przypadku widocznego uszkodzenia opakowania, odmówić jego przyjęcia.

Link to post
Share on other sites

Morele cos nie blyszczy ostatnio, ja dostalem msi z87m gaming z nie dzialajaca karta sieciowa a usb 3.0 po 2 dniach przestalo dzialac, na plycie byly slady fluxu i kalafoni wiec wnioskuje ze byla naprawiana, na szczescie maja ten 3 dniowy zwrot.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...