Skocz do zawartości

Recommended Posts

Odłóżmy narazie na bok spekulacje dotyczące gwarancji w chinach i bicia rekordów w anutu. Dla mnie się cyferki nie liczą, jak wgram 5 aplikacji to telefon ma działac płynnie, jak wgram 50 to również ma działac płynnie. Co powiecie o np. Note 3 Neo? Czytałem recenzje, niby tylko HD dla 5.5' ale tak to go chwalą, tylko ma minus że niby głośnik cichy. Nówke za niecałe 1200 na ceneo znalazłem, uzywane po 1000 na alledrogo więc ktoś tu sobie chyba jaja robi, jak myślicie dobry zakup czy w tej cenie coś lepszego?

Albo, napiszmy może jeszcze inaczej.

Nie gram na telefonie, od tego mam kompa. Na G2 przez całe swoje użytkowanie wgrałem Vice City i przeszedłem kilka misji, tyle w kwestii spełniania się snapdragona 800.

A może by tak zaoszczędzic pare stóweczek i kupic coś tańszego?

Pracuje w komisie więc mogę kupic dla siebie Lunę za 600 zł, co sądzicie o takim pomyśle?

Nie trzeba mi tak sądze ogromnych mocy obliczeniowych, np. Moto G 2nd? w RTV za 800 zł jest nowa.

Link to post
Share on other sites

Sam się zastanawialem nad Note 3 Neo ale już był za duży. Kusił mnie tej rysik

Jakieś luny bym odpuścił

Moto G2 jak najbardziej spoko. Ma czystego androida co zapewnia plynne dzialanie i szybkie aktualizacje, całkiem niezły ekran tylko aparat średni. Na allegro od x-kom można znaleźć taniej jeszcze z jakimiś dodatkami :)

Link to post
Share on other sites

A ja bym sobie Luny nie odpuszczał :D! Sam posiadam i jest naprawdę bardzo dobrze. Mam koło 40 aplikacji jeszcze nie zdażył mi sie freez. Jeśli nie grasz to 6x1.5 Cortex A7 ci starczy oraz Mali450MP4 @700mhz też nie jest niczego sobie. Duży czytelny ekran,szkło dragontrial,głośniki stereo i jeśli słuchasz dużo muzyki to warto wspomnieć o chipie muzycznym yamaha który jest w telefonie przez co gra bardzo dobrze. Luna to na prawdę super telefon za małą kwote.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedna sprawa która mi się przypomniała. Mam abonament w orange który będę przedłużał we wrześniu (niekoniecznie w tej samej sieci ale to już inna kwestia) i pytanie. Czasami są dobre ceny telefonów przy abonamencie za 90 zł, a czasami to niech ich ch**j strzeli. Mniejsza z tym, G2 i tak zostanie sprzedana, napewno bardziej będzie mi się opłacało kupno nowego telefonu (gdyby jednak mieli coś ciekawego do zaoferowania to więcej bym za niego) albo sprzedanie tego co dostanę i trzymaniu się wcześniejszego telefonu. W takiej sytuacji napewno bardziej opłaci się więcej wydac teraz na telefon i później cześc odzyskac ze sprzedaży nowego z salonu. Chyba dobrze rozumuję, rozmyślam nad tym Note 3 Neo, meizu m1 note niezłe ale zwróc uwagę że gwarancji w polsce dostajesz 1 rok a w żadnym komisie tego później nie sprzedasz.

Jestem w kropce, za duży wybór i za wiele opcji :D

Tymbardziej że telefon z wyższej półki będzie się u mnie nudził, to tak jakbym kupił Nissana GTR i jeździł nim do sklepu po bułki oddalonego o 500 m i z prędkością 50 km/h. Niby fajnie bo mam GTR-a, ale to samo zrobiłbym Golfem 3 tańszym o jakieś 300 razy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...