Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Jako, że czas na zmianę telefonu, postanowiłem napisać temat w którym proszę was forumowiczów o poradę :) Poszukuję smartfona do granicy 600 zł. Od telefonu wymagam aby był przede wszystkim płynny, aby nie było lagów i wszystko chodziło jak należy (z moim obecnym Ace 2 idzie już zwariować). Co do systemu to oczywiście wolałbym Androida ponieważ z nim miałem styczność, chociaż jestem otwarty na WP, myślę że o iOS nie ma co myśleć w takim przedziale cenowym (nawet nie myślałem :D). Jestem otwarty na wszelkie propozycje, i na takowe liczę :D Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Do +/- 600 zł z Androida to LG G2 mini i Motorola Moto G.

Obydwa są plynne ale bardziej Moto G z racji czystego androida, ma też lepszy ekran. Na plus tez aktualizacje bo prosto od producenta.

Plus do LG za wejście na kartę sd i lepszy aparat

Z windowsa ekspertem nie jestem ani jakimś fanem ale najczęściej polecane na forum w tym przedziale cenowym to Lumia 535 już od Microsoft i Lumia 735 choć ta kosztuje ciut więcej ale ma wszystko lepsze. Aparaty, ekran itp. Widzialem w saturnie 735 i jest świetnie wykonana mimo plastikowej obudowy. Na olx już widzialem za 630,650 itp

Czasem warto trochę dołożyć :)

Link to post
Share on other sites

Za 600 zł na olx.pl czy Allegro kupisz nowa Lumię 735 od kogoś kto przedłużył umowę.

 

Lumia 735 ma lepsze aparaty od Moto G2 czy LG G2 Mini, lepszy ekran, obsługuje karty do 128 GB, będzie też szybsza i płynniejsza.

 

Jeśli Android to LG G2 Mini, Moto G2, no i może HTC 610 będą dobrym wyborem.

Link to post
Share on other sites

LG G2 Mini daje radę, podobnie jak Moto G2 czy HTC 610 - fakt, że potrafi się zamulić, nie jest tak szybki - ale można go używać.

 

Lumia 735 - zwłasza za 600 zł jest na pewno lepsza - pamiętajmy, że L735 w sklepie kosztuje 900 zł a LG G2 mini koło 700 zł - więc L735 jest wyżej pozycjonowana.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...