Skocz do zawartości

ambitne i inteligentne gry z perpektywy 3 osoby, coś polecicie?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kozdroman,

Recommended Posts

Witam. Właśnie zagrywam wszystkie części Barmana: Asylum, City i origins.

Grałem też w Mafię 2, Gta San Andreas, chwilę w GTA IV I mass effect 1.

Potrzebna mi lista najlepszych gier z perspektywy TPP - mają być:

- miodne,

- z dobrą fabułą i wątkami pobocznymi,

- inteligentne,

- najlepiej z rozległym światem i..

- nie te co już w nie grałem :D.

 

Nie cierpię gier z perspektywy 1 osoby.. Nie wiem dlaczego, po prostu mam do nich uprzedzenia. Chyba, że podacie mi grę, która spełnia moje wymagania i nie jest typową strzelanką to rozważę.

 

Macie jakieś hity, w które trzeba zagrać i nie są to strzelanki, albo wyścigi? Chodzi mi o gry, w które można grać godzinami i najlepiej, żeby to nie były gry FANTASY. Interesują mnie raczej gry nowsze od 2008 z w miarę dobrą grafiką.

 

Barmany, Gta, mafia i mass efect to miodne gry. Zamierzam jeszcze pograć w 2 i 3 część Mass Effect.

Podawajcie swoje tytuł.

 

Oczywiście może być gra z elementami strzelanki, ale tylko TPP (max payne?)

Edytowane przez kozdroman
Link to post
Share on other sites

Hmmm wymagasz gier inteligentnych a te w które grałeś nie są za bardzo :P   Ogólnie jeśli juz chcesz przeżyć przygodę to polecam Wiedźmina 1 i 2  (szczególnie 1 ) oraz gre  Alan Wake pozatym polecam gre wymagająca troszke pomyślunku mianowicie Limbo. Gry z widoku pierwszej osoby sa świetne. Odrzucasz je a dużo tracisz. Klasyka z klimatem , fabuła to Half Life. 1 jest stara i odrzuca graficznie, jednak zassij Black Mesa ( to taki remake ) ponadto Half Life 2 :). Warto zagrać w STALKER Lost Alpha :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Właśnie gram w deus ex i hitman rozgrzeszenie. Hmm hitman to jest trudna gra, na myślenie i to mi się podoba choć jeszcze gram w to jak ułomny. Co do deus ex to mam mieszane uczucia. Niby gra fajna i ciekawa fabuła, ale mogli już zostawić tryb TPP bo takie łączenie dwóch naraz jest trochę niewygodne i wytrąca z uwagi. Miałem kupić sleeping dogs, ale brakło kasy. Just cause tez mam w planach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...