Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Jaki smartfon możecie polecić do 4 stówek? zastanawiam się nad głównymi trzema jak w temacie, najpierw było tylko asus vs rebel ale przecież jest jeszcze stary L9. Jaka jest jego wydajność i opłacalność? do pentagrama nie mam zaufania, ale ma ciekawy ekran. asus niby dobry procek. Proszę doradźcie, może coś innego w tej cenie tylko nowe.
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W tej cenie to widzę jedynie jeden nowy sensowny telefon z androidem:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11635434

Asus zenfone 4. Kupisz obecnie w sklepach internetowych w cenie niecałych 400 zł .Ekran 4,5 cala , niezłe parametry oraz dobry aparat 8 mpix.

W sumie warto byłoby zastanowić się jeszcze nad windows phone. System nie jest taki zły a Nokie są dobrze wykonane ! 

Link to post
Share on other sites

Tylko nowy, a jak myślicie ten LGik L9 jest za stary? podoba mi się, że ma spory ekran w nienajgorszej rozdziałce. Z drugiej strony, rzeczywiście ten zenfone jest taki spoko? słyszałem że dobrze działa i nic nie zamula tak? a z Nokii co można? 620 w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Podczepię się trochę pod temat i zapytam odnośnie tego Zenfone 4. Czym się różni wersja A400CXG od A450CG? Siostra szuka taniego telefonu (do 400) z jak najlepszym aparatem (jak to powiedziała: "przynajmniej tak dobry jak w Lumia 520/630"), ten Zenfon 4 wydaje się ok (no i mam wersje A400CXG w lokalnym sklepie za 399).

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

Dawid - PRZESTAŃ pisać GŁUPOTY !!!!  Twierdzisz, że aparat Xperii mający 20 MPix jest lepszy od lustrzanki Nikona czy Canona mającej 12 czy 16 MPix ? Ilość Pikseli NIGDY nie oznacza jakości - mająca dwa lata Lumia 720 - mając 6.7 MPix na 100% robi znacznie lepsze zdjęcia niż mający 8 MPix A450.

 

Od Pikseli WAŻNIEJSZY jest : rozmiar matrycy, im wieksza zagęszczenie Pikseli tym większe szumy, OPTYKA, a dokąldnie jasność obiektywu, wprowadzane znieształcenia, stabilizacja optyczna, algorytmy poprawy obrazu.

 

Nie pisz bzdur jak nie znasz sie na fotografi. prosze.

 

KUBAS246 - za 450 zł kupisz NOWĄ Lumię 535 - która ma bardzo dobry aparat, z diodą LED, stabilizacją.  Recenzenci oceniają że jest to bardzo dobry aparat, rywalizujący z doższymi telefonami.

 

Jak Twoja siostra ma Lumię 520 to powinna być bardzo pozytywnie zaskoczona z L535, masz bardzo dobry ekran z GG3, 1 GB RAM, bardzo dobry w klasie aparat, przednią kamerę :)

Dodam - że większośc recenzentów porownuje L535 do droższych o 200 zł telefonów jak Moto G, LG G2 Mini - i Lumia wcale nie odstaje od nich a pod wieloma względami im dorównuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nokia, modelem 520 trochę strzeliła sobie w stopę. Z jednej strony znalazł dużą grupę odbiorców, ale z drugiej strony znaczną część tej grupy zniechęcił do Win Phone. Gdyby nie fakt, że dawali go nawet do chipsów, większość osób obeszłaby go szerokim łukiem. Sam wybierając jak najtańszy, ale reprezentatywny model z Win Phone, skierowałem uwagę na L620, gdyż podejrzewałem, że po L520 moja ocena byłaby zaniżona.

Link to post
Share on other sites

@Ravir

Dzięki za odpowiedź. Siostra niby narzekała, że "nie chce WP, bo jest skomplikowany" (srsly? :D ), ale chyba dobry aparat ją przekona. Pytanie tylko czy na L535 bezproblemowo działa Instagram (to jest warunek postawiony przez siostrę... musi działać Instagram).

@gramacz

Ja mam L520 i przy pierwszej lepszej okazji i napływie gotówki wymienię go na inny lepszy model z WP, bo system świetny.

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...