Skocz do zawartości

OBUDOWA I-BOX MAGIC 9


Recommended Posts

Są, od dołu. Widac na tym ostatnim zdjeciu http://zapodaj.net/ce5d10c356a1.jpg.html na tej niżej z literką "R", że jak przystawisz ją do dysku to przykrecasz srubki od dolu.

Niema tam dziurki na tym zdjęciu może tak wygląda ale nic tam niema do czego można byłoby przykręcić śrubkę.

Liczyłem na to że może jest to jakaś nowa popularna ale chyba jednak nie:(

Inna sprawa że nie wiem czy to w ogóle służy do mocowania napędów instrukcja dołączona do obudowy nic na ten temat nie mówi, na stronie iboxa też nic niema. A w pudełku są cztery takie śledzie (czy jak to w ogóle nazwać)

Link to post
Share on other sites

http://ajko.home.pl/ajko/benchmarkpl/cde.jpg

czyli tam gdzie zaznaczylem nie ma miejsca na śrubki?

 

Niestety nie! To są małe blaszki z zadziorkiem poniżej tych blaszek są jeszcze jedne tyle że węższe. One służą prawdopodobnie do przytrzymania czegoś ale nie mogę dojść do tego co można byłoby w nie wcisnąć próbowałem na setki sposobów ale najwyraźniej za mało. A najgorsze że czas mi się kończy bo piątek kumpel z zoną na mecz przychodzi i chciałem go włączyć na sopcascie na dużym tv. atu wszystko wybebeszone. Co za dziadostwo

sama obudowa jest wporządku - mała- ciasna kiepskie plastiki skomplikowana :roll: ale za to ładna i mała, ze sporą ilością perforacji na blachach więc nie powinno być za ciepło

no ale....

Link to post
Share on other sites

PANOWIE OGŁASZAM SUKCES!!! :)

Te blaszki na zdjęciach mają takie 4 wypustki, umieścić je należy w taki sposób aby weszły w dziurki na śrubki na dolnej stronie DVD i bocznej. Jak się wcześniej tego nie robiło, to wygląda jak by to nie pasowało ale działa super. Napęd wjechał na miejsce gładko i równo do momentu aż się zatrzaśnie. Wyciągniecie go jest banalnie proste. Ogólnie bardzo dobre rozwiązanie (szybkie i mocne) wystarczyło by żeby producent zamieścił jakąkolwiek instrukcję na ten temat (instrukcja jest ale tyczy się tylko kabli). Jeśli chodzi o dysk hdd to tutaj należało wykręcić blachy w obudowie i zamocować śrubkami.

Pzdr 8-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

PANOWIE OGŁASZAM SUKCES!!! ;)

Te blaszki na zdjęciach mają takie 4 wypustki, umieścić je należy w taki sposób aby weszły w dziurki na śrubki na dolnej stronie DVD i bocznej. Jak się wcześniej tego nie robiło, to wygląda jak by to nie pasowało ale działa super. Napęd wjechał na miejsce gładko i równo do momentu aż się zatrzaśnie. Wyciągniecie go jest banalnie proste. Ogólnie bardzo dobre rozwiązanie (szybkie i mocne) wystarczyło by żeby producent zamieścił jakąkolwiek instrukcję na ten temat (instrukcja jest ale tyczy się tylko kabli). Jeśli chodzi o dysk hdd to tutaj należało wykręcić blachy w obudowie i zamocować śrubkami.

Pzdr 8-)

Witam

 

Mam pytanie, jak Ci się sprawuje obudowa (zastanawiam się nad kupnem) i czy rozważałeś zakup Magic 6L, ewentualnie jakie są różnice?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...