Skocz do zawartości

Klawiatura gamingowa do 400zł


Recommended Posts

Z Twoich propozycji poprawna jest tylko klawiatura Roccat Ryos MK. Nie opłaca się brać za więcej niż 250zł (według mnie to jest taka maksymalna granica, nawet mniej, 200zł to jest granica) klawiatury niemechanicznej. Płacisz prawie 200zł w niektórych za nic szczególnego, bo tak. Za markę i gamingowy design. Jak komuś odpowiada takie robienie go w czambo i płazenie więcej za gorsze to kłócić się nie będe. ;)

Poczytaj na temat klawiatur mechanicznych i przełączników Cherry MX.

 

Ja proponuję Ci: CM Storm Quickfire TK, za około 360zł, białe podświetlenie, numpad połączony z blokiem funkcyjnym, obecnie dostępna tylko na Cherry MX Brown. Obecnie rodzimy rynek świeci pustkami. To jest najlepsza klawiatura cena/jakość jaka nam została.  :>

 

Jak prosisz o poradę w sprawie sprzętu podaj więcej informacji o sobie i oczekiwań na temat kupionej rzeczy. Nikt nie jest jasnowidzem.

Link to post
Share on other sites

Miałem styczność z klawiaturą mechaniczną i nie widzę aż takiej różnicy w graniu gdzie najczesciej używane przyciski to WASD, E, F ctrl spacja i shift jedynie w pisaniu widziałem różnice gdzie mimo głośnej pracy klawiatury pisało się przyjemnie.
A co do gier to gram praktycznie w większość gier fabularnych typu Wiedźmin, Daying light saints row asssasin fallout far cry itd.. praktycznie w każdą lepszą gre gram :)
Co do tych klawiatur które podałem to moim faworytem jest Logitech G510s, ładny design makra (do starcrafta II sie przyda :P

Miałem brać jeszcze Genius Manticore ale z nią jest problem że gdy trzymasz 2 przyciski naraz naprzykład  S i D i puścisz D to klawiatura nie łapie tego że puściłeś przycisk i nadal widzi wciśnięte 2 przyciski :P

Link to post
Share on other sites

Z tych co podałeś to skoro już jesteśmy przy Logitech do G19s Roccat jest fajną klawą ale za MX black wydaje mi się że to trochę wygórowana cena. Z mechaników to tak jak kolega wspomniał CM, QPAD MK,  Ozone Strike Pro, Thermaltake esprot Meka g1

A jeżeli lubisz membranę to Corsair Raptor K40, Ozone Blade, Gigabyte Force K7. Nie jestem pewien czy jest sens płacić 400zł za membranę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...