Skocz do zawartości

Pochwal się, co masz na pulpicie!


Recommended Posts

Niedawno sprzątałem, ale i tak patrząc na pulpity niektórych osób było tego u mnie bardzo mało (niecałe dwa rzędy, wszystko posegregowane w folderach). Obecnie pracuję tak, że oprogramowanie (poczta, komunikatory, przeglądarki, odtwarzacze) mam zainstalowane na notebooku (są tu także notatki), a wszystkie dane trzymam na dysku przenośnym.

Link to post
Share on other sites

duzo mi nie mówi praktycznie wszystko oprócz OS :D podasz linki?

A jak to Shine zainstalować ? :D Czytałem instrukcje ale w ogóle nie jarze o co kaman :D

 

Słuchajcie tutaj jest pokazane jak zainstalować Shine 2.0

Do wyświetlania kanałów RSS na pulpicie używam programu Rainmeter *skórka WP7 / Textitems / Reader.

Następnie warto zainstalować Sunrise seven dzięki któremu bezpiecznie będziemy mogli ustawić Startorb ( te logo Windowsa na pasku zadań) oraz poustawiać sobie system dla własnej wygody.

Inspiracje możecie czerpać z takich stron jak

 

Deviantart

 

Digitalvanity

 

Pixelfuckerz

 

Poproszę o link do tapety i do przycisku "start"

Proszę Edytowane przez Pestfunkey
Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Do wczoraj był jeszcze gnome-shell ale seg.fault pojawial sie z czestotliwoscia durnych komentarzy w newsach wiec i nerwy nie wytrzymaly. Wiec pora dac szanse KDE.

 

http://img811.imageshack.us/img811/4338/zrzutekranu2q.png

Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Centrum dowodzenia jest w kuchni, wiec kiedy zakuwam dzieci do sniadania swinka pepa musi byc. Pulpitu jakotakiego nie uzywam, chyba wtedy kiedy mam cos do zrobienia a jako, ze instalka byla nie dokonczona ikonek nie ma.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Do wczoraj był jeszcze gnome-shell ale seg.fault pojawial sie z czestotliwoscia durnych komentarzy w newsach wiec i nerwy nie wytrzymaly.

złota myśl jak nic :) SUPER

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

http://img13.imageshack.us/img13/5458/screenzl.png A to moje "cudo" hah: D

qTorrent i Daemon Tools dziwnie się dopełniają.

Oto co ja pomyślałem kolego @up.

 

http://img845.imageshack.us/img845/8167/ztytuem.jpg

Ciut posprzątałem i nowiutka śliczna tapecia wkrótce przesiadka na Win7.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Nie wiem, rozjaśnij mój umysł :D

He he, żeby rozumieć trzeba się było urodzić około cztery dekady temu i przejść przez wszystkie windowsy od wersji 1.0 (od 3.0 też starczy) - wtedy ten zapis jest jasny jak słońce w letni dzień :P:wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...