Skocz do zawartości

dobry telefon niska cena?


Recommended Posts

Nie warto, bo gościu to po prostu zamawia ze sklepu internetowego z Chin. Może jeszcze trafisz na płacenie cła i vat. Na gware też byś musiał odsyłać do Chin.

"Procesor OctaCore 8 x 2,0 GHz (16 GHz mocy obliczeniowej procesora!!)" - no to mnie powaliło.

Nie dawno kupiłem znajomemu lepszy telefon i tańszy od tego tutaj, ale w miedzy narodowym sklepie internetowym.

Link to post
Share on other sites

a jaki polecacie telefon w podobnej cenie który można dostać w Polsce z 2gb ramu i dobrymi aparatami ? (nie musi być jakiś znany, byle gwarancja była do zrealizowania na terenie Polski)

Edytowane przez Daxol
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie warto, bo gościu to po prostu zamawia ze sklepu internetowego z Chin. Może jeszcze trafisz na płacenie cła i vat.

Ogólnie to warto, a cło + vat... szanse są praktycznie zerowe przy zamawianiu z aliexpress.

Jednak warto kupować samemu bezpośrednio na aliexpres.

 

Jednak ten telefon do podróba Lenevo S8, doszło do tego, że Chińczyki podrabiają samych siebie.

Jednak bez problemu można odróżnić podróbkę po dwóch rzeczach:

1) Kosmiczna specyfikacja

2) Inna nazwa, model Lenovo S8+ po prostu nie istnieje.

Link to post
Share on other sites

sam się interesowałem telefonami Lenovo, ale z powodu braków serwisów w Polsce i możliwość trafienia na podróbkę odpuściłem

 

Jak bierzesz pod uwagę Windows Phone to mogę Ci polecić Lumie 735, nie ma 2 gb ramu, ale jest bardzo szybka i wydajna, w tej cenie spokojnie kupisz.

Link to post
Share on other sites

 

 

możliwość trafienia na podróbkę odpuściłem

Ty tak na serio? Jeśli umiesz czytać to szanse na podróbkę są zerowe.

Kupiłem już kilka telefonów prosto z Chin: Haier W910 (mam go ponad rok, zero problemów, wykonanie lepsze niż budżetówki od znanych producentów), Lenovo A820, Landvo L200.

Widząc te telefony w akcji gwarancja nawet nie jest mi potrzebna...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...