Skocz do zawartości

Smartfon,android,4"-5"[~~800zł)


Recommended Posts

Czy jest komfortowy to jest kwestia indywidualna. Do przykładu moja Mama ma smartfona z ekranem właśnie 4,3 cala. Ma bardzo male dłonie i biorąc mojego G2 do ręki nie potrafi go obsługiwać bo jest po prostu za duży. Dużo bardziej komfortowo jej się korzysta z ekranu 4,3 cala. Ma powiększoną czcionkę i jest wszystko ok, a też przegląda internet. I nie chciałaby większego a ekran do niej jest wystarczający nawet do przeglądania internetu.

Idąc tym tokiem myślenia to producenci powinni robić tylko powyżej 5 cali smartfony albo nawet powyżej 5,5 bo jest to bardziej komfortowe do przeglądania internetu. Jednak tak nie jest bo robią i mniejsze bo nie każdy lubi takie duże klocki. I smartfona nie używa się tylko do internetu i nie we wszystkich sytuacjach taki duży rozmiar jest wygodny i komfortowy

 

Wzięty dzień wcześniej z salonu z wszystkimi fakturami to faktycznie będzie odnowiony stary złom albo chińska podróbka...

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Kiedyś myślałem tak samo jak Ty, byłem zbajerowany różnymi "znawcami", że mniejszy to nie takie złe. Jak bawiłem się M2 to nie ma porównania. Oczy nie bolą. Patrzy się komfortowo. A mam bardzo dobry wzrok.

Dodatkowo starsi ludzie maja słaby wzrok, dla starszego tylko większy ekran. Ramki robią coraz cieńsze i te telefony nie są tak bardzo wielkie.

Telefon z salonu też kłopot: czy ma simlocka, czy brandowany soft. Potem na brandowane softy operatorów nie wychodzą aktualizacje.

Sklep Sony nie ma złych cen.

Link to post
Share on other sites

Co kto lubi znawco :) jedni wolą nosić 6 calowego klocka a inni 4,3 bo im taki w zupełności starcza. Producenci myślą tak samo bo dalej takie powstają jakbyś nie zauważył :) gdyby było inaczej najmniejsze by wychodziły 5 calowe albo coś koło tego

Tak, Sony mają bardzo cienkie ramki. M2 i T3 już prawie takie jak w G2 ;) albo raczej 3 sztuki G2 :)

Simlocka daje jedynie orange i to nie na wszystkie, a na brandowane softy wychodzą tylko z poślizgiem

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Odkopałem mój temat ponieważ nie chce robić nowego ;).  Szwagier szuka czegoś do 500zł.. max 600zł! Preferuje on system android, w miarę przyzwoite zdjęcia i ogólna płynność (coś z kitkat albo lollipop?) jego tel mu nawala i szuka czegoś na 1-2 lata, potem planuje wziąć jakiegoś flagowca.

 

Co polecacie najlepszego w tej cenie[do600zł] używka/nowy?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...