Skocz do zawartości

Jaki smartfon wybrać do 1500zł


Recommended Posts

Witam, szukam telefonu z androidem. Chciałbym przeznaczyć na niego ok 1500zł, może ciut więcej, w zależności czy będzie się opłacało...

Telefon miałby mi służyć głównie do celów chyba rozrywkowych, internet, gry, aplikacje, z dobrym aparatem-tylnim jak i przednim, oraz oczywiście podstawowych czynności takich jak dzwonienie itp :D. Głównie teraz telefon zastępuje mi komputer, aczkolwiek mocno się wiesza... chciałbym coś dobrego i "na dłużej" :D :D

Link to post
Share on other sites

LG G3 32gb śmiało brać i się nie zastanawiać. Tydzień temu zamówiłem dla kumpla za równo 1500.

Sam kupiłem Galaxy S5 za 1300zł.

Sony Xperia Z3 albo Z3 Compact czego ja jako użytkownik ich telefonów napewno Ci ich nie polecę bo według mnie to gnioty straszne.jedynie compact jest warty uwagi.

masz do wyboru jeszcze Nexus 5 16 albo 32gb specyfikacja odstaje od LG czy SGSA ale działa super płynnie.

Note 3 jak wyżej. Jak masz jakieś pytania to wal śmiało ogólnie ja na Twoim miejscu jak lubisz duże telefony brał bym LG G3 ale koniecznie w wersji 3gb tej z 2gb będziesz żałował. Używając S5 jest bardzo zadowolony. Chciałem zaraz przy zakupie do kupić dodatkową baterie ale system zarządza nią bezbłędnie jedynie LG G2 z dużo większą bateria trzymał porównywalnie a dodam że korzystam z telefonu super dużo.

Link to post
Share on other sites

Kilku znajomych ma telefonu od Xiaomi i są zachwyceni. Ja jeszcze miałem Androida to używałem tylko i wyłącznie ich MIUI który był o niebo lepszy niż to co oferował sobą Androida w obojętnie jakiej postaci. 

 

Wejdź sobie na http://www.mi.com/en/mi4/i po przeglądaj, może któryś Ci się spodoba. Wiem, że na forum miui polska jest koleś który sprzedaje je od ręki. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...